reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

ruda, no wez nie mow, ze podowjna ciaza..co prawda tez bym sie cieszyla...ale jednak preferuje miec jedno dziecie w brzuszku ;-) ;)
ewelinka, jasne, ja tez bym nie ryzykowala...lepiej isc na zwolnienie...
a tak ogole..witam we wtorkowe popoludnie :D
 
reklama
ruda, no wez nie mow, ze podowjna ciaza..co prawda tez bym sie cieszyla...ale jednak preferuje miec jedno dziecie w brzuszku ;-) ;)
ewelinka, jasne, ja tez bym nie ryzykowala...lepiej isc na zwolnienie...
a tak ogole..witam we wtorkowe popoludnie :D

witaam również
oj chyba tez bym nie chciała bliźniaków już se wyobrażam jak będzie ciężko z noworodkiem i trzylatkiem....
 
niesmiało witam sie i ja! 9 dnia po owu druga kreseczka blada, oczywiscie pobiegłam na bete - wynik 3 tydzien ciazy ;-)
termin na 8.10 ;-) mam juz synka z uwaga 24.10.2013 ;-) wiec chyba pisane jest mi rodzic w pazdzierniku :-D
w marcu mam 30 -stke ;-)
 
oczywiscie mam juz urojenia ze beta niska- ale co tam, licze ze urosnie- do tego czasu bede codzien testowac i patrzec czy kreska coraz ciemniejsza:rolleyes2: testów mam chyba z 10 ;-)
 
ja tu juz najchetniej zaraz bym poszla :p ale jeszcze czekam bo dzis zaczynam 5 tydzien (liczac od ostatniej @)...podobno serduszko juz w 6 tyg. mozna zobaczyc..prawda to?..bo jakos nie pamietam z pierwszej ciazy... ;)
magda- zostaw pare testow..moze w przyszlosci sie jeszcze przydadza i termin waznosci bedzie jeszcze dobry ;-) ;)
 
Magda a jaka ta Twoja beta?? Bo ja zrobiłam wczoraj i 56mlU/ml i też wymyślam że niska, ale byłam dziś jednak u ginekologa i powiedział że ciąża jest tylko bardzo malutka jeszcze:) 4 tydzień :)
 
reklama
Sunshine zartowalam sobie :-)

Magda witaj. Moj starszak tez mial byc z października ale sie obijal i wyszedl w listopadzie :-)

Laski przepraszam za pytanie ale jaki macie sluz? Ja dzisiaj patrzylam na szyjke i mam taki "brudny" cos jak zawsze w ostatni dzien @ taki ciemny. Wystraszylam sie
 
Do góry