reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Kurczę właśnie wiem, że może nie wyjść... a na betę nie chcę iść, bo nie uśmiecha mi się wkłuwanie w żyłę... poczekam. W pierwszej ciąży zrobiłam test w 15 dpo i wyszedł bladzioch...
 
reklama
Hej Dziewczyny :) dołączam do październikowych Mam :) u mnie pierwsza ciaza, pierwszy cykl starań i wczoraj dwie kreski na teście :) szok ze tak szybko sie udało. Do lekarza ide 13 lutego. Z moich obliczeń termin na 7 październik. Test robiony 3 dni przed terminem @ i dwie kreski, jedna jaśniejsza ale widoczna. Wszystkim Mamusia gratuluje ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
witaj Mjk :) gratuluje dwoch kreseczek :)
cos mni sie wydaje, ze moja druga ciaza bedzie inna. Juz inaczej sie zaczela. W pierwszej nie mialam zadnego objawu.nawet druga kreska na tescie byla tak ledwo widoczna, ze myslalam, ze sobie ja wmawiam. Ani razu nie mialam mdlosci..nic...
A teraz kilka dni przed testem zaczelo mi sie krecic w glowie..i tak co jakis czas mi sie kreci..dzis w tramwaju myslalam, ze jestem na karuzeli..i jakos tak mnie delikatnie mdli. Kreska jeszcze przed terminem @ byla mocna ...mam nadzieje, ze jakies wieksze mdlosci mnie omina.. ;)
anade, trzymamy kciuki za testowanie :-) :)
 
mjk witaj :) moja ciąża też pierwsza, ale troszkę bardziej wyczekana bo 8 cykli :) ile macie lat dziewczyny?? Ja 24 skończyłam 16 stycznia :)
 
reklama
Dziękuje dziewczyny :) ja nawet nie liczyłam na to ze odrazu sie uda i ze takie szczęście nas spotka a tu jednak niespodzianka :) zrobiłam test wczoraj tylko ze względu na to ze mój partner sie niecierpliwił bo był pewny ze sie udało :) miał dobre przeczucie :)

Ja mam 24. 25 we wrześniu :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry