reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Witam się i ja w końcu po 8 cyklach prób :) dzisiaj wieczorem 2 kreseczki, jutro powtórzę z rana :) i nie wiem co teraz dziewczyny robić, bo potrzebuję zwolnienia z pracy bo pracuję w sklepie, gdzie trzeba dźwigać... nie wiem czy umawiać się do ginekologa, czy może wziąć zwolnienie lekarskie jakieś zwykłe i dopiero za 2 tygodnie do ginekologa?? :) jak myślicie??
 
reklama
czesc dziewczyny :) ewelinka, gratuluje dwoch kreseczek :) Poki co na razie nie musisz isc do ginekologa-lekarz na razie nic nie zobaczy...radze isc za jakies 2 tygodnie.
A poki co, skocz jutro po zwykle zwolnienie :)
Ruda- do mnie jeszcze do konca nie dotarlo, ze jestem w ciazy. W piatek wieczorem zrobilam mezowi niespodzianke- najpierw sie "zawiesil" i nie wiedzial co powiedziec. Caly wieczor do mnie sie tak glupio umiechal-chyba nie do konca wierzyl ;) Ale od wczoraj ciagle cos mowi o ciazy...chyba do niego dotarlo :D
ANade- nie chce sie madrzyc..:biggrin2: .ale radzilabym wstrzymac sie z testem, moze jeszcze wyjsc negatywny, i sie rozczarujesz, a niepotrzebne Ci negatywne emocje: kiedy powinnas dostac @?
 
Kurcze ja tez jeszcze nie wierzę. Dopiero w 6 cyklu sie udało a juz myslalam o najgorszy :-)
Dzisiaj mnie cos brzuch pol dnia boli
 
Za 2-3 powinnam dostać. Dziś czuję sie grypowo.temperatura na wykresie niby spadla lekko, ale na wieczór cały czas 37.Rozczarować się raczej nie powinnam, bo się nie staramy jeszcze.planowaliśmy jakoś latem.termin wypadlby na 4 października a 24.09 mam ślub siostry...ale i tak baaaardzo byśmy się cieszyli, bo stres ze staraniami jest jeszcze gorszy
 
anade chodzilo mi tylko o to, ze test moze wyjsc jeszcze negatywny, mimo, ze w ciazy jestes :)
trzymam kciuki, by @ nie przyszla.
ps. wieczorna temp. nie ma znaczenia, wazna jest tylko ta z rana przed wstaniem z lozka :)
ja tez sie czulam troche tak jakbym miala sie rozchorowac.. :)
 
reklama
pamietam, ze u mnie w pierwszej ciazy tez mnie tak lekko pobolewal jak na @ ...i to wlasnie tak od czasu do czasu.
 
Do góry