reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Myślę że dużo czasu na obrót jeszcze jest. Nawey w końcówce się może obrócić.

Poziomki rozumiem doskonale. Ja też już się budzę co chwila [emoji17]

 
reklama
Moja się kręci ale na każdej wizycie buzią do dołu i nie chce się pokazać. Aż wczoraj spytałam lekarza czy to normalne bo zaczynałam się martwić, ale mówi że tak
 
Ja mam konflikt... Czego ja nie mam [emoji1]


Napisane na iPad

eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png
 
Ryzyko jest, póki co ok. Po porodzie dostałam zastrzyk a teraz mam badany odczyn coombsa i na razie tyle.


Napisane na iPad

eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png
 
Ja mam anty D zastrzyki w 28 i chyba 32 tc i po porodzie. Dziewczyny a wasze dzieci maja krew po was czy po tatusiach? Bo moja córa ma + po tacie
 
reklama
Ja dziś byłam na glukozie! Jutro wyniki :-) nie było tak źle, ale chyba głównie dzięki cytrynie i pewnej Pani z którą rozmawiałam piszesz te dwie godziny i mniej skupiałam się na mdłościach :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry