reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Wiola moze faktycznie taki egzemplarz, moja dzis w ogole nie pospala no.moze z godzine. Bellina nie wiem czy to.nie wina wlasnie daddy. Na razie odstawilam, zrobie za kilka dni drugie podejście, żeby miec pewność.
Wiola koło 3 miesiaca powinno minąć, któraś z mam tak mi napisała kilka stron wczesniej i tego sie trzymam :p
 
reklama
A my z Naszego nie mozemy straszny placz wiadomo przy kapieli,przewijaniu ale nie zawsze zalezy czy rozbudzony ale najlepsze jest to,ze ululany lezy w lozeczku spiacy szumis wlaczony a dzidzia lezy cichutko ja mysle ze spi a ta mala pierdołka cichutko tak sam.
W nocy co ok2-2,5h wstajemy jedna pobudke w nocy ma na max dwie godz prawie zawsze wtedy kupa siku cyc i tak w kolko.
Staram sie duzo klasc go do lozeczka i sie poki co przyzwyczaja polezy i zasnie chyba ze pampers mokry to markotny.
Wiki ja uzywam tylko bepanthen do pupy po kazdej zmianie pieluszki a pieluchy pampers uzywam tylko narazie i boje sie zmienic bo jest dobrze plus ten pasek ktory pokazuje czy mokro.
Tekila biedna ja myslalam,ze zajrze tu o tej godz dopiero i bedziesz juz po.
Trzymaj sie dzielnie dobrze ze u Ciebie dzialaja po koleji balonik oxy cos tam idzie do przodu.
 
Dziewczyny moje na mm a córka tez marudna. To trzeba przeżyć! I tyle. Naprawdę dzieciom takie marudzenie mija. A im większe tym bardziej się wie z jakiego powodu płacze. Z kremów ja używam linomag z słoiczków i żadnych odparzen ale może taka skórę mają. Ja dziś spałam 2h a teraz wyskoczyłam na kawę do starbucks, a mąż został z całą trójką :) Niech wie co traci jak jest w pracy :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas nie ma na co zgonić, po mału zaczynam się godzić z faktem, że trafił mi się taki marudny egzemplarz. Liczę na to, że z czasem jej minie.
W weekend ewidentnie bolał ją brzuszek, ale dziś brzuszek miękki, nie pręży się, kupy robi bez wysiłku, więc ewidentnie foch :) Właśnie byłam z nią i psem na długim spacerze, więc chociaż sobie w wózku pospała a ja odpoczęłam.
A swoją drogą dziewczyny muszę powiedzieć, że wkurza mnie zganianie złego samopoczucia małej na kp. Bo na pewno płacze bo ja nie trzymam diety, a na pewno coś zjadłam itp. Moja teściowa nawet poradziła, żebym spróbowała dać jej mm z marszu i zobaczyła co będzie, a dla mnie to ostatnia rzecz której spróbuję, skoro mogę karmić i mała pięknie rośnie. Czy naprawdę dzieci na mm nie płaczą i nie bolą ich brzuszki? :[

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
wiola nic bardziej mylnego z mm moj tez płacze i boli go brzuszek a jest na mm kupiłam dla niego herbatke z kopru i wczoraj pił pierwszy raz i wydaje mi sie ze troszke pomogło bo dzis juz zrobił kupke troszke mniej twarda niz wczoraj
 
U nas też pupa zaczerwieniona ale sudocrem pomógł i powrót do pampersów. Teściowa kupiła te lidlowe i chyba nie pasuja. Poza tym nawet jak jest tylko Siku to tak puchną jakby miały wybuchnąć. Moja też brzuszek pobolewa dziś i trochę pomarudzila, ale póki co śpi. W ogóle jak ktoś przychodzi to zachowuje się jak aniołek ;)
Z mojego małżeństwa to chyba ja będę tym złym policjantem. Mój to by dziecka nie budził choćby była obsrana po samą szyję. I dziś przysnelam i nie odlozylam małej do łóżeczka nad ranem to się przytulał i mówił że chciałby żeby ciągle była z nami w łóżku. Ciekawe czy po połogu też będzie tak mówił...
Tekila trzymaj się tam :)

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć

Borys urodził się dziś o 17:30 ale przez cc.
Waży 2900, 53cm 10 punktów :-)

Więc tak po tym baloniku wczoraj po 6h skurczów było 4-5cm. Dziś rano już tylko 2 niestety.
O 10 podali mi oxy, ok 13 zaczęły się bolesne skurcze, choć położna mi nie dowierzała, że takie są. Ok 15:30 nagle pękł pęcherz i od razu zaczęły się problemy z tetnem. Bardzo bardzo silne bóle krzyża i spadki tętna Borys poniżej 100.
Ok 17 tyko 3cm rozwarcia i lekarz uznał, że jeszcze chwilę i raczej cc. Ok 17:20 wyłam już z bólu a tan nic.. Więc ginekolog uznał, że te 7cm to za dużo jak na takie tempo i ryzyko.
17:35 już był na świecie :-)

Teraz leżę i będą mnie stawiać na nogi i przenosić. Aaa miałam od razu małego na 2h , później go zabrali żebym zaczęła dochodzić do siebie...:-)

Zobaczymy....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1477000079299.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1477000079299.jpg
    1477000079299.jpg
    68,4 KB · Wyświetleń: 501
reklama
Do góry