reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja w szpitalu nawet dwa czopki wzięłam w odstępie pół godziny i nic mnie nie ruszyło to było o 16 a dopiero rano przed obchoden troszkę tylko się wypróżniłam a dopiero dwa dni później w domu dopiero na spokojnie zeszło ze mnie nie lubię w obcych miejscach mam blokade
 
Kamila tez mam jutro wizyte w poradni patologi noworodka za fajnie to nie brzmi ale to tylko kontrolna wizyta to bedzie ciekawe ile maly waży.
Ja po powrocie ze szpitala doslownie balam sie zalatwic bo myslalam ze mi tam wszystko peknie masakra hehe ale w domu sie odblokowalam w szpitalu bym nie mogla.
Jutra az sie boje rano w poradni wizyta potem pierwsza u pediatry w przychodni i jeszcze pozna dzis dzwoni ze ona jutro przyjezdza niewiem po co..mi te wizyty domowe niepotrzebne sa ona za wiele info nie przekazuje..
 
A mi położna bardzo jest potrzebna :-) ale mamy bardzo fajna kobietę, sama wybrałam więc jest super :-)

Ja mam duży problem z chwyceniem Małego żeby położyć go na ramieniu, i na brzuszku. Ogarnia mnie czarna rozpacz na sama myśl :-( nie umiem główki tak chwycić, żeby nie leciała do przodu i bardzo mnie to stresuje. Dlatego jutro ja poproszę o instruktaż.
Zresztą mam do niej kilka pytań i bardzo się cieszę, że to już jutro :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie czuje jak na wakacjach:) załapałam sie na kolacje( smażona ryba z frytkami idealne danie przed porodem) od 2 godzin mam zamontowany jakis tampon z hormonami i czekamy 24 godz . Meza wysłałam do domu troche mi go żal bo musiałby spac na rozkładanym fotelu :( polozna sie śmieje ze odważna jestem bo poród moze sie zacząć w każdej chwili ale chyba lepiej znam swoją uparta szyjkę macicy:p
 
reklama
Do góry