reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Agica, Zuza, powodzenia!
Ja dziś pisałam, że potrzebuję dzień wolnego, a tymczasem wolnego długo nie będzie. Mąż dziś wrócił z pracy cały pochorowany, jakiegoś wirusa złapał. Teraz się martwimy, żeby nie przeszło na małą. Ja muszę sama teraz wszystko jakoś ogarniać plus oczywiście doglądać męża :(

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agica powodzenia żeby szybciutko poszło .patka a bierzesz jakieś leki ?może tak jak ja brałam na hemoglobine i to mnie blokowało i niemoge am się wypróżniać.wiola współczuję mąż chory to gorzej niż źle ale dasz rade .my pierwsze budzenie na jedzonko dobranoc
 
Właśnie rzadnych leków nie biore. Nie wiem zobacze jak to będzie jak nie przejdzie to pójdę do lekarza bo nie chce sie tak meczyć. Musiałam aż po sasiadke zadzwonic bo nie byłam w stanie die dzieckiem zajac tak mnie bolało... Leżałam na podłodze i płakałam... Mowiw Wam MASAKRA...
 
reklama
Patka to jakaś masakra :-\? Lepiej idź do lekarza bo to naprawdę niezdrowe takie problemy. Może pij herbatki na regulację trawienia? Jest wiele na rynku dla kobiet kp.

Ja właśnie karmie i marzę o śnie.
Przystawiłam łóżeczko do naszego łóżka, że mam główkę dziecka koło siebie praktycznie. Gorzej że wstawaniem z łóżka ale trudno wolę póki co tak ...a spanie z Młodym w 3 trochę męczące...



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry