reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Wiktorka sprawdz sklad tych herbatek bo podobno jedyne ziolo polepszajace laktacje to rutwica lekarska tak twierdzi moja położna. Jest na pewno w skladzie hipp mama
 
Ja wypilam pierwszy raz wczoraj herbatkę na laktacje (w składzie miała lipę, anyż, melise I koper) i zastanawiam się czy to mojej małej nie zaszkodziło bo wymiotowałao_O

Dziewczyny ile dni werandowałyście przed pierwszym spacerem?
 
Ja tez nie werandowalam. Wczesniej pilam bocianka, teraz kupilam hipp mama. Zobsczyny :) dziewczyny daje dzis malej wode do picia i brak problemów z kupka !
 
A ta wode trzeba dawac? Ja czytalam i rozne sa opinie.
My dzis po wizycie w szpitalu przychodni i teraz jeszcze polozna byla u Nas malego karmie na raty biedny dopiero spokoj mamy i sobie moze zjesc ile chce.
Mowilam o tym jego nocnym nerwjowym jedzeniu itd ale dr zwazyla i ma juz 4 kg a w dniu wypisu ze szpitala 3390 takze troche mu sie przybralo i cyc tylko zostaje.
Chce dzis z butla na noc sprobowac jak myslicie ile ml mleczka przygotowac mojego odciagnietego? Ze 100ml kurde niewiem
U Nas dzis pada wieje brzydko i znow lipa ze spacerku poza tym szybko dzien nam zlecial od rana latanie.
 
Ja mojej daje do picia koperek ale taki zaparzany. I tez z kupka nie ma problemu i brzuszek się poprawil. Mam tluste mleko i mysle ze musi pic bo ciezko jej się trawi...
 
reklama
Betka a po co chcesz dawac swoje odciagniete ? Nie może od razu z cyca?
To duży chlop, nasza też juz 4200 kawał kloca sie robi i po malu kregoslup sie buntuje. Wody nie trzeba dawac przy kp, mimo wszystko ja daje :)
 
Do góry