reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tak wiem dziś trwa nagonka na glukoze. Wychodzę z założenia, że całe pokolenia ja dostawały i żyją i nie mamy doczynienia z milionami chorych ludzi z tego właśnie powodu.
Zresztą tu chodzi o niewielką ilość i podawaną po piersi.
Nie żeby dokarmić ale żeby było więcej płynu, który wypłucze bilubiryne.
Trochę mam dystans to tych wszystkich wytycznych.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tekila rób tak jak uwazasz:) nie sugeruj sie naszymi wypowiedziami, co innego byc w takiej sytuacji a co innego widziec ją z dystansu. Ja niby mówię, że bym nie podala ale nie bylam w takiej sytuacji to moge sobie gdybac
 
Ja nie podaje glukozy. Wole podać wodę albo kopere. Tez sika więcej i wyplukuje to najważniejsze.
Mi zalecane wystawiać tez jak najwięcej na światło dzienne :)
Ciekawe jakie ma teraz wyniki... ale pewnie jest lepiej bo widać po kolorze buźki :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w nocy chce podac butle zeby piersi czasem odpoczely odciagam tego pokarmu dosc duzo laktatorem..
Odciagniety swiezo pokarm zamrozony w zamrazarce lodowki moze byc tylko 2 tyg? Myslalam ze dluuzej
 
Hmm no może nie, że całkiem zmarnowane ale do pewnego okresu jednak dziecko intensywnie rośnie i ciągle potrzebuje czegoś innego. Ale nie chce mi się wierzyć aby takie mleko było kompletnie bez wartości. Tyle, że w pierwszych miesiącach nie mogłaby pewnie stanowić regularnego pokarmu na zasadzie, że cały czas karmi się takim"starym" pokarmem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak wiem dziś trwa nagonka na glukoze. Wychodzę z założenia, że całe pokolenia ja dostawały i żyją i nie mamy doczynienia z milionami chorych ludzi z tego właśnie powodu.
Zresztą tu chodzi o niewielką ilość i podawaną po piersi.
Nie żeby dokarmić ale żeby było więcej płynu, który wypłucze bilubiryne.
Trochę mam dystans to tych wszystkich wytycznych.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, mój też dostał glukozę i dzięki niej wyplukal birubline z moczem, syn zdrowy, szczupły i na nic nie choruje.
Pozdrawiam
 
Do góry