reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Oj u nas tez wszystko zasypane ale dzisiaj pobiegłam na spacer przez zaspy i nawet było ok. Niezly trening! Od kiedy chcesz wysłać Małą do żłobka? U mnie juz sa zapisy na wrzesień 2018 w prywatnym. To jakas masakra!
 
Mom, jak to możliwe, że w prywatnym takie terminy? Szok!
U nas akurat do prywatnego można się dostać prawie z miesiąca na miesiąc, nawet do tych fajniejszych. Przerażają mnie tylko te choróbska wszystkie, trzeba będzie mieć pewnie jeszcze jakąś nianię w zanadrzu, żeby nie chodzić na zwolnienia non stop :/

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My jeszcze z katarem walczymy ale powiem wam ze katarek jest rewelacyjny! A maly potrafi sie nawet smiac podczas czyszczenia noska [emoji16] caly czas mamy zalegle szczepienia...ale co zrobic jak ma katar . Nas na szczescie zlobek ominie bo jak wroce do pracy to malym sie zajmie babcia. Czy Wasze dzieci tez ciagle jedza w nocy po dwa razy? U nas sporadycznie jest jedno karmienie...klocek moj juz ma kolo 7 kg!

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry