reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

U mnie dzis znow tylko jedno karmienie o 3....ale wstal juz o 5:30 i dopiero przysnal na mnie teraz. Dziewczyny czy wy podajecie juvit multi i wit d do tego??

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też podaję tylko witaminę D.
U nas był przełom nad przełomy, bo przez prawie dwa tygodnie Julka przesypiała całe noce, ale niestety teraz wszystko wróciło do normy i mamy karmienie w środku nocy plus ogólnie niespokojny sen :/
Jedno co jest pewne z naszymi maluchami to to, że nic nie trwa wiecznie, dotyczy to niestety nie tylko tych złych, ale i dobrych rzeczy.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam problem z odparzona (chyba) pupa. A raczej z przedu kolo jajek ma plac czerwony i niczym nie moge tego zlikwidowac. Uzywalam juz sudocremu, bephantenu, oleju kokosowgo...miala ktoras z Was taki problem?

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam problem z odparzona (chyba) pupa. A raczej z przedu kolo jajek ma plac czerwony i niczym nie moge tego zlikwidowac. Uzywalam juz sudocremu, bephantenu, oleju kokosowgo...miala ktoras z Was taki problem?

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
A mączka ziemniaczaną robiłaś?

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry