reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Inka my też właśnie walczymy ale już wszystko jest na dobrej drodze. U nas uczulily pampersy 3 i zmieniłam na huggies i po jednym dniu było widać poprawę a już i nawet mieliśmy przepisana maść sterydowa. Ja smaruje zwykła mascia witaminowa i wietrze.

Napisane na XT1072 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To sprobuje ta maka ziemniaczana a jak nic nie da to zmienie pieluchy. Z corka nigdy mi sie odparzenie nie zdarzylo choc jak sie urodzila to byly mega upaly.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie napewno nie krwiaczek bo koedys to bylo pozniej juz nie i teraz jest znow ale wieksze a do tego dzis zauwazylam ze skora w tym miejscu mu schodzi. Co dziwne to pupa ok. Chyba po weekendzie pojdziemy do lekarza.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam kiedys tez cos wyskoczyło na cipce i sie okazało,ze to pieluchy winne a walczyliśmy chyba z dwa tygodnie:/ i dopiero Dady sie okazały dobre i linomag do smarowania ,jednak im mniej chemii tym lepiej w naszym przypadku.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
Jest szansa żeby dołączyć do waszego forum zamkniętego? :$
Jestem na forum dość długo, chociaż mało aktywna,ale za to zawsze czytałam Was na bieżąco i tęskno mi za Wami.
Jeszcze teraz mąż wyjechał za granicę i fajnie by było móc z wami się podzielić troskimi naszych maluszków :-h
 
Do góry