reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Hejo :))
No dziewczyny... doszla do moich dolegliwości zgaga.... hahahaha. Masakra!
Ogień totalny ogień. :/
Dzisiaj miałam mieć endokrynologa i odwołała wizyty wszystkie... :/ dopiero za tydzień :/
 
reklama
Esthle, ja moze jeszcze tydzien dam rade we wlasnych gaciach, bo juz teraz mam na styk. Jak wracam z pracy, pierwsze co to sciagam spodnie, albo guziczek luzuje :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej dziewczyny.. podczytuję Was troszkę, ale ani weny, ani siły mi brak..

Ale od początku..

Jaguś :* :* dużo siły i wiary Ci życzę !

Tak jak zaczęłam jestem do d**y.. Zaziębienie niby przeszło, ale za to kumulacja ciążowych dolegliwości daje mi się we znaki !
Najgorzej z rana na czczo.. rzuca mną na wszystkie strony, a nie ma czym wymiotować:baffled: Już się nauczyłam, żeby nie myć zębów od razu rano, tylko po jakimkolwiek lekkim posiłku - inaczej chyba wnętrzności bym wypluła:oo:
Cycochy - inaczej o nich nie mogę napisać;-) ;) tak mi nabrzmiały , że musiałam kupić większy biustonosz:errr:
Wszystko mnie obrzydza, lodówkę otwieram z zatkanym nosem.. jestem tak wyczulona na zapachy, że nie mogę przejść bez reakcji obok knajpy, baru czy smażalni:no2:
Wczoraj z racji tego, iż zapominałam kupić tabletek do zmywarki myłam stos garów od 9 do 14 :yes: myślałam , że nie podołam:shocked2:
No i brzuch tak mi urósł, że kurtkę ledwo zasuwam ! Normalnie jak bym przynajmniej w 5 mc była:oo:
U mnie niewielki postęp w sprawie lekarza.. 22 marca mam wizytę u położnej i razem ustalimy datę pierwszego USG.. tak więc będę ostatnią babeczką na tym forum, która zobaczy swoją dzidzię:hmm:

Pozdrawiam z mojej wietrznej dzisiaj wsi :yes::rolleyes:
Nie ostatnia jeszcze ja zostalam i czekam na pierwsze usg
 
Dziewczyny ja po wizycie.wszystko ok maluszek rosnie .a jak sie wiercil hehe.serduszkojak dzwon bilo .to juz 10tydz .jutro wrzuce wam zdjecie z usg .jak tak porownuje usg z 7tyg a teraz zoznica nie samowita .widac glowke raczki nozki jestem przeszczesliwa.kolejna wizyta 6 kwietnia juz nie moge sie doczekac .zabralam z soba dzisiaj mezulka ale nie stety nie zobaczyl dzidzi lekaz robil mi usg dopochwowo .powiedzial ze na nastepna wizyte zabrac meza to zobaczy.
 
Marlenka, super wiesci :) Mezulek nie ma mocnych nerwow na usg dopochwowe?;) Moj chlop zbladl, ale nie odpuscil haha
 
Ja mam doła totalnego.Przez to że to pierwsza ciąża i nie wiedziałam że może być aż tak źle te ciągle mdłości zawroty głowy podczas chodzenia mnie wykoncza. Podziwiam Was dziewczyny że dajecie radę bo ja już mam dość a to pewnie dopiero początek.
 
Basiu mi dopiero teraz troche odeszly mdlosci.do tej pory byla masakra noe dosc ze mdlilo to i zwracalam .wogle sil nie mialam .teraz tez ale jes juz lepiej.tobie pewnie tez przejdzie juz nie dlugo
 
reklama
Do góry