reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Dzień dobry, pozdrawiam z zajęć :) Nie wiem jakim cudem mam oczy otwarte, nie mogłam w nocy spać...

Dzięki Virtuti, no studia studiami, ale forum przez to trochę zaniedbuję... :)

Ruda, nie było żadnego kina :p Dziadki z nas, grzecznie wróciliśmy do hotelu i czytalismy książki w łóżku.. :) Wieczór więc udany ;)

U mnie wczoraj jakiś cud się zdarzył. Po południu zero mdłości. Poszliśmy na świetną, włoską pizzę. Zjadłam sama całą małą pizzę! Ze smakiem, pierwszy raz od tygodni bez obrzydzenia do jedzenia. Już zapomniałam jakie to szczęście. :) Cały wieczór, ze 20 razy powtarzałam mężowi, że było pyszne, że jestem taka szczęśliwa :D Patrzył na mnie, jakbym miała nierówno pod sufitem. Ech, nie zrozumie, kto nie wymiotował kilka razy dziennie... ;)


Współczuję zatkanych nosów, życzę dużo zdrowia!
 
reklama
Dzien dobry

Ja tez nie moglam spac. Za to teraz marze o spaniu.

Patka sinupret mozna w ciazy na zatoki brac.

Ja zrobilamdzis muffinki. Maz ma dzis urodziny a odkurzaczem postanowil sprzatac. Firany wyprane. Jak mysle o prasowaniu to mi slabo. W nocy nie moglam spac a teraz oczy mi sie zamykaja
 
Hej dziewczyny pojawiło mi się dzisiaj sporo białego śluzu I do tego ten brak objawów. Nie wiem czy to normalne czy powinnam zadzwonić do lekarza. Wczoraj zaczęłam 8 tydzień.
 
Dziendobry q niedzielę.

Basia biały śluz jest normalny.

Dziewczyny co wy z tymi objawami nie przesadzajcie to z e ich nie ma.czy że zanikają nie znaczy że coś jest nie tak po co się tak nakręcić bezsensu?

Ja zaraz zabieram.się za rosół jedyna zupki mojego synka nic innego nie istnieje.
 
reklama
Virtuti wybacz ale jeszcze nie zatrybilam że ty też masz malutka córkę. Ile mc ma?

Cherry ja też kocham arbuzy i wczoraj mnie koleżanka poczestowala, zjadłam cały talerz hehe

Taka ja, my wprawdzie w de, ale chrupek też nie ma. Jedyne bez dodatków są dostępne w sklepie Real na półce "ruskiej". My wozimy co jakiś czas z pl flipsy z mr snaki są najlepsze :-)

dziewczyny strasznie nie rozumiem tej paniki spowodowanej brakiem objawów. No okresu nie ma, plamien nie ma nic nie boli. To czym się tu martwić? ? Tylko się cieszyć.
 
Do góry