reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Oj tak ja uz nawet pisałam ze mam skleroze niesamowita :D
 

Załączniki

  • 20160318_141411.jpg
    20160318_141411.jpg
    464,9 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Hej dziewczyny jak Wy się tu rozpisujecie ☺

Przede wszystkim cieszę się że u Papciorkowej wszystko dobrze ulzylo mi bo jak się tak człowiek naczyta złych wiadomości troszkę to psycha siada ale ja sobie postanowiłam że koniec z nakręcaniem się.
Czytam sobie co u Was i stwierdzam że ja nie mam co pisać bo u mnie totalne nudy. Mąż w pracy ja w domu ewentualnie do siostry skoczę i tyle i tak tydzień minął.
W czwartek mam wizytę już tak niewiele ale odebrałam dzisiaj wyniki i wszystko ładnie prócz tego że nie przechodziłam toksoplazmozy i musze jeść produkty z żelazem bo coś tam troszkę zaniżone ale najważniejsze że reszta super☺

Jeśli chodzi o święta to będziemy poza domem pierwszy dzień u rodziców a drugi u teściów.
A jeśli chodzi o teściowe to ja też trafiłam tragicznie jakbym Wam opowiedziała co to za kobieta to naprawdę byście stwierdziły że nie mam lekko. Szczęście że widzę ją może 2 razy na miesiąc.
Na fryzjera też czekam chcę podciąć i pofarbować na moje kolorki czyli ombre burgund i ciemna czerwień.

Zazdroszczę Wam trochę że możecie opowiadać i dzieciach i poprzednich ciążach ja niestety jestem sama i niedoświadczona więc czasem z ciekawością czytam Wasze wpisy☺
 
Liv u mnie to samo ! Ide z kuchni do pokoju i po drodze zapominam w jakim celu, chodze jak obłąkana, a wczoraj zapomniałam auta zatankować mam nadzieje ze na oparch na sstacje dojade:D
 
Moja mama wpadła z Wizytą kupiła wnuczkowi 5 talii kart do Piotrusia wiecie to.oznacza? Od Godziny nic innego nie tobie tylko gram w Piotrusia...o matko.... Wogole to mąż nauczył mojego syna grać w wojnę i on załapał i śmiga jak szalony. Dodam że ma 4lata. Także dumna jestem

Pozatym po co ja wogole gotuje skoro tylko ja jem!? Mąż wraca mówi a nie chce dziecko wogole odmawia jedzenia ja niewiem ile można żyć płatkami z mlekiem?
 
@Aria1010 super kolor! <3
@bbubbka , dobre z tym autem haha mam nadzieje ze sie dokulasz :) Ja tez tak laze po nic. Najgorsze jak juz wleze na pietro i nie wiem po co, wiec schodze i jak juz na dole jestem to sobie przypominam.. Corka pyta wtedy ze stoickim spokojem czemu po schodach laze :sorry: Ciesze sie, ze nie jestem sama w tym oblakaniu :-D
@Cherry90 , no to masz rozrywke na weekend z tym piotrusiem :)
 
Dziewczynki ja na szybko melduje ze u nas wszystko dobrze. Mdlosci na potege dalej mecza. A za chwilke jedziemy na weekend w gory. W koncu odpoczniemy troche od miasta. Buziaczki
 
No to teraz mi humor poprawiłyście :) też zaliczam się do zakręconych zapominalskich,może się trochę uspokoiło,ale jeszcze rozważna nie jestem ;)

Obudziłam się z taaaakim bólem głowy i podobnym głodem,na szczęście mąż odbierze córkę z p-ola i zamówi pizze :)

Cherry przechodziłam to ostatnio,szał na grę w piotrusia,na szczęście teraz trochę się uspokoiło,ale wtedy jaka to radość dla mojej niuni była :)

Dziewczyny a może tak by utworzyć temat z przepisami? Bulisia wczoraj fajny podała przepis na pizze,asik potrzebuje przepisu na dania wielkanocne a i my jako ciężarne mamy swoje apetyty. Co Wy na to?
 
A ja na święta robię tzw smażenine .: gotuje jajka na twardo na patelni podsmażam boczek kiełbasę szynkę wszystko wrzucam do gara dodaję pokrojone jajka . Podsmażam to wszystko , co chwilę mieszając . Podaję na ciepło z tartym chrzanem i buraczkami z chrzanem. Pycha już nie mogę się doczekać
 
reklama
Do góry