reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Witam, ale napisalyscie, wczoraj robiliśmy urodziny córci wiec zamieszanie, nawet nie miałam kiedy doczytać
Pokaże Wam nasz tort oczywiście nie moje dzieło ;-)
 
Beatkaa w sensie, że nie możesz znaleźć? Hmm no tak jak czytam to jedne nie mają żadnego problemu bo tak się dziecko ułożyło a drugim nawet pielęgniarki długo szukają :-) Ja poczekam na ten drugi sprzęt i zobaczymy. Przynajmniej w tamtym nie muszę liczyć tętna tylko sam mi pokaże czy wysokie czy jednak to moje.
Ogólnie do wizyty mam tydzień i już zaczynam mieć takie chwile depresji.. mówię sobie, przy każdej wizycie, że na następnej się nie będę stresować ale chyba dopóki nie poczuje ruchów dziecka to będę czuła się jak idąc na egzekucje... Niby nic złego się nie dzieje, objawy są itp ale nie mogę się odpędzić momentami od takiego myślenia. Dobrze, że mój mąż jest całkiem spokojny i mega pewny, że jest i będzie dobrze :-) :-) :-) :-)



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ruchy normalnie słyszę i to jak dzidzia tam szaleje, ale jak słyszę tętno to mam wrażenie że zawsze słyszę moje, muszę następnym razem też policzyć bo nie robiłam tego.
Kiedy masz wizytę? ja w przyszły poniedziałek ale późno wieczorem dopiero, wypróbuj ten z wyświetlaczem i napisz mi czy lepszy, też zawsze idąc na wizytę mam takiego stresa że szok mąż na luzie a ja jak nienormalna
 
Dziewczyny najgorszy czas za nami, teraz juz musi byc wszystko dobrze :)
a to nasz tort
: 1.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    543,7 KB · Wyświetleń: 105
reklama
Piękny tort sama robiłaś? :-) teraz te dzieci mają takie cuda, że szok :-)

Beatka dam znać jak przyjdzie :-) Ja tam w ogóle od początku mam takie mieszane nastawienie i łapie takie doły na chwilę :-) Ogólnie to nie wierzę, że istnieje limit nieszczęść i powie to dlatego :-) Ale też wiem, że nie ma limitu na szczęście :-) Dziś wraz że słońcem mówię sobie jest dobrze :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry