reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Hej ;)

Betka chodzi o Srokao. Dziewczyna różne rzeczy dla dzieci testuje , a raczej analizuje składy.
Ja próbowałam pampkow z rossmanna , ale denerwowały mnie. Zwykle pampersy śmierdzą jak nie wiem[emoji14]teraz używamy z Tesco i nam pasują.

Mnie nie ma, bo apka mi nie działała. W dodatku od wtorku tule codziennie w południe kibelek. I fatalnie się czuję. A przecież w teorii powinno być już lepiej ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej ;)

Betka chodzi o Srokao. Dziewczyna różne rzeczy dla dzieci testuje , a raczej analizuje składy.
Ja próbowałam pampkow z rossmanna , ale denerwowały mnie. Zwykle pampersy śmierdzą jak nie wiem[emoji14]teraz używamy z Tesco i nam pasują.

Mnie nie ma, bo apka mi nie działała. W dodatku od wtorku tule codziennie w południe kibelek. I fatalnie się czuję. A przecież w teorii powinno być już lepiej ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom


ooo mamciu wsółczuje strasznie :/ ja dalej męcze sie ze spaniem w ciagu dnia....
 
Dady moje dziecko uczulają, ma jakby liszaje na tyłku a myślałam, że to od jedzenia. Po drugie siuskow nie trzymają i mi często wyciekły, musialam na drzemke zakładać pampersa bo często byla plama. Teraz próbuje tych z Lidla i są prawie jak Pampers i siuski lepiej wchłaniają, że dupka nie jest wilgotna.
Każda musi spróbować co dziecku pasuje, nam pasują najbardziej Pampy ale jak mamy już 5 i jeden wychodzi ponad złotówkę, to szuka się tanszego odpowiednika ;-)

Ale dużo nowych mam przybyło, super! Raczej niżu dem. nie będzie.
 
bellina no właśnie o srokao mi chodziło, trochę przejrzałam jej wpisy ale już dziś sobie odpuszczę...
dokładnie uważam, że każda musi przetestować pieluszki bo dzieci mają inne pupki hehe jednemu może służyć innemu nie...:)
 
U nas zawsze pampersy były w użyciu. Teraz pewnie też tak się skończy.
Pat weź nie strasz takimi wpisami ja się strasznie boje dużego dziecka, pierwsze 4370 mi wystarczy ;-)
Bellina współczuję, mam nadzieje ze to chwilowe pogorszenie i będzie zaraz lepiej.
Tekila coś mi się wydaje ze ta Dziewczyna coś kręci.
 
#@## ... teraz ta dziewczyna milczy jak zaklęta i cisza w sprawie tego potwierdzenie odbioru paczki przez kuriera. Szlag no czy nie można komuś wysłać takiego drobiazgu, żeby był spokojny, że z jej strony jest wszystko ok???

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeżeli do jutra nie tego mi nie wyśle to napisze maila, że będę kierowała sprawę do allegro i będę miała wystawić jej negatywna opinie...140 zł pieszo nutę chodzi...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
tekila przez allegro i takie problemy... bardiej bym rozumiala przez olx. maasakra jeest masa nie uczciwych sprzedawców. Nie denerwuj się, pisz do allego
 
Wreszcie odpisała, ale nie wysłała zdjęcia dokumentu o który prosiłam tyko sama etykietę, którą się drukuje jak się paczkę nadaje. Twierdzi, że uzgodniła z konsultantem in post, że mam się właśnie na ta etykietę powołać jak będę rozmawiała z in post i, że do poniedziałku mają sprawę wyjaśnić. Przeprasza i w ogóle... sama już nie wiem. Tylko dlaczego nie może wysłać tego głupiego dokumentu... No i mi konsultant mówił, że sama etykieta to za mało co dla mnie jest logiczne- inaczej każdy mógłby taką zrobić , opłacić te parę groszy i żądać od nich paczki, której nie wysłał... sorry zza wywód ale mąż już e pracy jest i nie mam komu się wygadać :-)
W sumie i tak do poniedziałku już nic nie zrobię, to poczekam :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jestem w szoku nie było mnie tutaj tylko jeden dzień a tu tyle do czytania jesli chodzi o usg to mam robione co cztery tygodnie. Tekila85 jesli chodzi o inpost to jest masakra ja ostatnio czekałam na przesyłke ponad tydzien nie wiem gdzie mieszkasz ale własnie w mniejszych miejscowosciach maja duze problemy z dostarczaniem bo nie maja ludzi.Wózki jaki kupujecie ja ogladałam i mam metlik w głowie od cen jak mi sie podoba to ponad dwa tysiace ale nie wiem czy jest sens kupywac jakiegos super drogiego bo nasze dzieci beda z zimy i mało go w zime uzyjemy moze lepiej juz postawic na lepsza spacerówke co sadzicie ?
 
Do góry