reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ciężko powiedzieć :-\

Kurczę powiem Wam, że nur lubię nocy :-\ zaczynam się czuć wtedy niepewnie, i jakoś tak źle :-\ jeszcze mój mąż ma drugi tydzień nocki...nie chciałabym w nocy jechać i rodzić bo mnie jakoś wtedy wszystko przeraża, łącznie ze szpitalem, że tak cicho tam wtedy...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane po ciezkim bardzo dlugim porodzie mamy Bartusia na swiecie jest najslodszy i go juz tak kocham!!! Nacierpialam sie strasznie bo male rozwarcie skurcze w nocy sie zaczely regularne co 5 min myslalam ze sie skicham z bolu i po 7 na porodowke tam z tymi skurczami i 2,5 cm rozwarciem katowali mnie do 12 chociaz juz jak moj widzial moj stan po 9h skurczy polecial zapytac i cc ale taki baran przyszedl i mowi wie Pani ile trwa porod chyba chodzila pani do szkoly rodzenia podamy kroplowke ktora zrobi TAKIE SKURCZE JAKIE MAJA BYC ja plakalam z bolu i wykonczenia gaz mnie troche odcinal kroplowka dala skurcze tak mocne ze umieralam!!! A rozwarcie nic nie ruszylo :( normalnie zalamalam sie tak bylam wykonczona zele olejki mi mi wciskaly i tak meczylam sie z niewiem iloma parciami zeby glowka wyszla masakra wkoncu o 15:40 Bartus zjawil sie na swiecie 3600 i 58 9/10 pkt bo mial niedotlenienie przez to ze ciezko go bylo wydostac:( zalamalismy sie nawet o tym nie czytalam ale pani dr wieczorem powiedziala ze juz lepiej wyglada niz po porodzie bo go ocknac nie mogli:( a ja to widzialam.
Leze ruszac sie nie moge oklad z lodu przy kroczu popekalam i nacieta bylam ale MAM GO WKONCU!!! Az lzy mi do oczu naplywaja
 
Oj Beatka to naprawdę Cię tak męczyli potwornie#Voice drogi aż strach myśleć!
Dobrze, że już jest po! Mam nadzieję, że ten ból minie i złe wspomnienia też!
Gratuluję Syna!! Trzymaj się mocno!!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane po ciezkim bardzo dlugim porodzie mamy Bartusia na swiecie jest najslodszy i go juz tak kocham!!! Nacierpialam sie strasznie bo male rozwarcie skurcze w nocy sie zaczely regularne co 5 min myslalam ze sie skicham z bolu i po 7 na porodowke tam z tymi skurczami i 2,5 cm rozwarciem katowali mnie do 12 chociaz juz jak moj widzial moj stan po 9h skurczy polecial zapytac i cc ale taki baran przyszedl i mowi wie Pani ile trwa porod chyba chodzila pani do szkoly rodzenia podamy kroplowke ktora zrobi TAKIE SKURCZE JAKIE MAJA BYC ja plakalam z bolu i wykonczenia gaz mnie troche odcinal kroplowka dala skurcze tak mocne ze umieralam!!! A rozwarcie nic nie ruszylo :( normalnie zalamalam sie tak bylam wykonczona zele olejki mi mi wciskaly i tak meczylam sie z niewiem iloma parciami zeby glowka wyszla masakra wkoncu o 15:40 Bartus zjawil sie na swiecie 3600 i 58 9/10 pkt bo mial niedotlenienie przez to ze ciezko go bylo wydostac:( zalamalismy sie nawet o tym nie czytalam ale pani dr wieczorem powiedziala ze juz lepiej wyglada niz po porodzie bo go ocknac nie mogli:( a ja to widzialam.
Leze ruszac sie nie moge oklad z lodu przy kroczu popekalam i nacieta bylam ale MAM GO WKONCU!!! Az lzy mi do oczu naplywaja
Beatka aż się popłakałam ze cie tak wymęczyli rano będzie lepiej prześpij się odpocznij a bartus wszystko będzie dobrze zuch chłopak duży i napewno śliczniutki , dzis cały dzień myślałam o tobie dobrze ze juz masz synusia buziaczki dla synusia
 
Betka biedulko ale Cie wymeczyli. Ale masz juz na swiecie swoj skarb a to najwazniejsze. Mam nadzieje,ze szybko dojdziesz do siebie i bedziesz w pelni mogla cieszyc sie macierzyństwem. Sedeczne gratulacje ❤
 
Betka gratulacje ogromne... Bartuś spory chłopczyk ... szkoda ze tak się musiałaś namęczyć o to swoje szczęście ale jak można wyczytać z Twojego opisu WARTO :)

Szybkiego powrotu do formy ... cieszcie się sobą :*


 
reklama
Kurczę niech się ta noc już skończy :-[ Młody mnie tak maltretuje , że makabra :-\ nie wiem czy mi się spina brzuch czy to On! Jutro idę spać do rodziców bo mi nocy się załącza schoza!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry