reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

20161017_123732-1.jpg
A to moja kruszyneczka ❤❤
 

Załączniki

  • 20161017_123732-1.jpg
    20161017_123732-1.jpg
    647,5 KB · Wyświetleń: 374
reklama
Super te Wasze maluszki :) ależ Wam zazdroszczę.. tak bym chciała tez mieć już to za sobą. To leżenie w szpitalu jest okropne, jestem coraz bardziej przerażona jak słyszę krzyki rodzących. A u mnie póki co nadal nic nawet nie drgnie, leżę tu bezczynnie, może dziś podejmą kolejna próbę z oxy ale aż się boje.. chyba tu w depresję wpadnę zanim urodze :(
 
Gratulacje dziewczyny piękne maluszki. :) Ja też czekam na poród i chyba się nie doczekam. Skurcze na ktg są którym nie czuje ale nie są to skurcze na wskazanie do szpitala. Małej za dobrze w brzuchu. Poniedziałek wizytę mam może coś się ruszy mam nadzieje
 
reklama
Do góry