reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja tez byłam na kontroli, dzisiaj termin mija a ja sie swietnie czuje:) wywołanie mam 27 ale mam nadzieje ze samo sie ruszy do tego czasu. Do położnej na masaż szyjki musze chodzic:baffled:

Tekila mam nadzieje ze puszcza Cie do domu jak nic sie nie dzieje:)

Ciekawe czy Dzidzia urodziła?
 
Agica ja właśnie na wywołaniu. Dziś mnie przyjęli i założyli cewnik ale boli okropnie i mała mi strasznie kopie przy Tym co potęguje ból.
Mam nadzieję, że u Ciebie obejdzie się bez wywołania.
 
Tez mam taka nadzieje, ja wywoływany mialam z córa :( mialam nadzieje naturalnie tym razem ale cos leniwe te moje dzieci! Po tatusiu chyba:p
 
  • Oj dziewczyny widzę że te nasze dzieci uparte i nie chcą wyjść. Ja już nie wiem ja to niedługo osiwieje. Już wszystkiego probowałam i sprzątania i chodzenia długo. Mała tylko kopie jak szalona ale wyjść nie zamierza i do wizyty do poniedziałku zwariuje chyba a najgorzej jak znów na wizycie powie że na ktg skurcze są ale szyjka zamknieta to się załamie.
 
reklama
Czasami właśnie to może powodować większą wagę :-)
Ja brałam witaminy dopiero od 16-18tc i w sumie nie biorę od jakiegoś czasu, bo akurat mam na tyle zbilansowana dietę, że nie widzę potrzeby :-) no i Borys się nie szykuje duży bo ma 2900 póki co..Ale jak to z tym wszystkim jest dokładnie kto wie :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry