reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe brzuszki <3

reklama
Wstawię jeszcze raz mój.
10t6d
Powiem wam że nie mogę sir napatrzec. Tak tesknilam za tym <3
 

Załączniki

  • 1458313093478.jpg
    1458313093478.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 294
O matko same chudzinki tutaj.

@luckychoice to Twoja druga ciążą czy pierwsza? Chyba pierwsza bo piszesz ze nie.mozesz się doczekać :) ja poprzednio też chciałam mieć szybko brzuszek a taki ładny ciążowy pojawił się dopiero w 24tc. Teraz jak mi zależy póki co na małym brzuszku to jak na początek 13tc mam ogromny!!! Coś czuję że w pracy już niedługo będą gadać.
 
Luckychoice widać brzusio juz ;-)
Taki też miałam w pierwszej ciąży a teraz już inny taki pelniejszy mam.
Ty też chudzina ;-)
 
Neilaaa, tak pierwsza ciąża i chyba dlatego wypatruję już tego brzuszka. Jestem ciekawa, jak to jest :) A już tak bardzo, bardzo to nie mogę się doczekać, aż dowiem się jak to jest odczuwać ruchy dziecka :)

Ann, nadrobimy pewnie te kilogramy w trakcie ciąży :p Ty masz już wyraźniejszy brzusio, ja na swój cierpliwie poczekam ;)
 
reklama
Do góry