reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe brzuszki <3

Ja, ja! ;) chociaż ja to już waga ciężka, wątpię żeby w tej niechlubnej kategorii mnie przebił...
 
reklama
Dziewczyny no nie przesadzajcie. Nie wierzę, że tak piszecie, każdy brzuszek jest piękny, bo rośnie w nim maluszek :-D
 
Dziewczyny jestem w szoku!! Juz macie takie pokaźne brzuszki super ja juz sie mojego nie moge doczekac ale to chyba nie bedzie za prędko:(
 
Wesoła kobietka wow!!! Podziel sie trochę brzuszkiem [emoji3][emoji3][emoji3]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ruda na pewno widać że ciąża. Ty już 13tc :-)
Mój mąż się zastanawia czy teściowie zobaczą i prędzej mój brzuch czy zdąży im powiedzieć. Hehe ale ja raczej zmarzlak więc nie chodzę w samej bluzce także chyba nie zobaczą ;-)
 
Wiedzą moi rodzice i siostra męża. Tesciom nie mówiliśmy bo to plotkarze, tzn raz by się po całej rodzinie roznioslo. A teraz już koniec trymestru więc już powiemy. Wiesz ze ostatnio straciliśmy ciążę w 7 tc i na szczęście wtedy nie zdążyliśmy nikomu powiedzieć.
 
Też jestem tego zdania że jak ktoś gada na prawo i lewo to lepiej się wstrzymać i powiedzieć dopiero wtedy kiedy ryzyko poronienia jest już niskie.
 
reklama
Moj maz powiedzial odrazu swojej mamie. I juz wszyscy wiedza. W jego rodzinie wiadomosci roznosza sie .predkoscia swiatla:-\
Teraz jest dobrze u Ciebie I tak zostanie :-)
 
Do góry