Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
:hahaha, super, witaj w gronie belfrów ;-) a jak przebiegała ciąża? pracowałaś?
i jak poród? (mam fisia na tym punkcie...)
A jutro szczepienia! I jadę pierwszy raz sama... Chyba łapię nerwa...
Cześć dziewczyny.
Od BAAARDZO dawna zaglądam do was praktycznie codziennie. Nawet zarejestrowałam się na bb, żeby z wami pogadać (w czerwcu ub.r.), ale macie takie tempo pisania, że zanim wszystko przeczytam, to muszę uciekać :-( Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Może moje dzieciaczki czasami pozwolą mi się odezwać.
Serdecznie pozdrawiam wszystkie październikowe mamusie!!
Kurde dziewczyny, za chwilę pojawią się nowe październikówki :-)
Ale ten czas zap... leci ;-) Trochę im zazdroszczę...