reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Madziks wow ale Ci się "perfekcyjna pani domu" włączyła ;-)

u mnie Filip śpi od 20. Alan ogląda jeszcze tv. Mąż też śpi :-p A ja sącze piwko :tak:
 
reklama
MADZIKS no ja firanek nei zmienialam ale tez zem szalala po domu i o dziwo porzadek sie uchowal!!!!!!walnelam tekst malzowi ze az niemozliwe a on " wole zetrzec stol po sobie i leane niz w leb mopem zarobic":)))
 
Melduję się już z domu, ale niestety czuję się kiepsko i nie mam sił na czytanie/pisanie.
Oliwia nadal zaziębiona, Gabrysia się zaraziła więc w domu szpital.
Poza tym Gabrysia co noc od mojego powrotu ze szpitala (środa) robi jazdy, takie że szok....
Nie mam sił na nic, wybaczcie, jak dojdę do siebie i wszystko wróci do normy to postaram się nadrobić.
 
hej laseczki:))
dzisiaj nie pospałam długo bo już o 8 pobudka ale przyszła sąsiadka na kawkę potem zakupy i jakoś to zleciało do teraz.....dzisiaj nie robię nic.....na obiad będę miała pierogi ruskie z cebulką.....
Dzisiaj w planach ma fryzjera ale jak to wyjdzie to zobaczymy....
 
Madziks weekendowy przestój jest i pewnie nikt za bardzo czasu nie ma. Mnie dzień wczorajszy upłynął na doprowadzaniu pokoju dziecięcego do ostatecznego porządku po remoncie i trochę też ogarnęłam resztę. A dzisiaj siedzę i pracuję.
 
Halo dziewuszki.
Ja się przywitam, powiem że u nas wszystko dobrze :-). Nie mam czasu na BB i na nic nie mam czasu a niedługo pokaże dlaczego. Ściskam Was mocno.

Buziaki
 
heja z wieczorka:) nas upal jak szlak!!!! a mloda dzisiaj tak poszalala w parku po poludniu ze wrocila godna jak wilk.... ganiala za mna, oddala ojcu hulajnoge i gonila jak szalona jak ja jezdzilam na rolkach....po powrocie: talerz kopiasty makaronu kokardek z mieskiem z obiadu, kawal pizzy, dwie kromki z szynka i dwa jogurty.... nei wiem gdzie jej to weszlo ale doslownei sie obzarla jak male chrum chrum....

SARISKA wracaj!!!a co nam pokazesz? pewnie jakies dzielo znowu?:))))

MADZIKS na bb w weekendy zawsze ciszej bywa...
 
reklama
Hej.
Witam się po kilkudniowej przerwie.
Mam już ten nieszczęsny "kupon" na przedszkole dla Franka - będzie mógł być od 5 do 7 godzin dziennie.
Byliśmy na grzybach, zebraliśmy trochę prawdziwków:tak:. Ale jeszcze musimy jechać, żeby było więcej na święta.
Chodzę do pracy:tak:. Nie jest to nic wielkiego, bo 2-3 razy w tygodniu po 2 h wieczorem (od 19-tej), za nieduże pieniądze, ale zawsze to coś.

sariska jak miło cię widzieć kochana!!!!
dziulka niezły "odkurzacz" z twojej Leane;-). Dużo zjadła:tak:.
Kaniu, zdróweczka dla was!. Daj znać, jak już dojedziesz do siebie :*
happybeti a u ciebie jak? Lepiej się czujesz?


Dzisiaj mam dzień załatwiania przedszkola dla Franka. Będziemy jeździć i się pytać. Trzymajcie kciuki, żeby coś z tego wyszło
 
Do góry