reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej Dziulka ale masz głodomorka ;-) Niech je na zdrowie :-) A ile waży i mierzy?? Pogoda u nas okropna!!! EmiliaB super, że chodzisz sobie do pracy no i że Franek pójdzie do przedszkola :-)
 
reklama
Melduję się po weekendzie, nadal obolała :-( zeszłam z silnych przeciwbóli bo żołądek się buntował.
Oliwia poszła dziś w końcu do przedszkola, Gabi ma zapalenie spojówek, katar, kaszel, kiepsko śpi w nocy.
Mąż spisał się na "5" podczas mojej nieobecności a Gabrysia w końcu przekonała się, że tata też potrafi nakarmić i położyć spać. Choć rozstanie z cycem średnio znosi, to mam nadzieję że z każdym dniem będzie lepiej. Jutro mam wizytę kontrolną u chirurga, poza tym pierwsze spotkanie w przedszkolu.
Na telefonie podczytuję Was codziennie tylko nie mam czasu kiedy odpisać każdej z Was.
Postaram się od dziś być na bieżąco :-)
Także trzymam kciuki za Frania Emilib, by znalazło się przedszkole :-) I cieszę się, że znalazłaś sobie zajęcie :-) Zawsze to oderwanie się od codzienności :-)
Zdrówka Chorowitkom życzę.
Madziks fryzura zrobiona?
Dziulka ile Leane teraz waży i mierzy? Chyba nie pobiła mojej? Moja jak w domu siedzi to by wiecznie jadła i piła...a zima się zbliża, więc lekko jestem przerażona.
Reszty nie pamiętam...:-(
Lecę bo Gabrynia się obudziła....
 
hej dziewczyny:))
Moje dziewczynki mi ostatnio nie dają pospać Paulina już dzisiaj wstała o 7 rano:szok::szok:
Kania niestety do fryzjera nie trafiłam....a właściwie trafiłam do wszystkich w swojej dzielnicy ale wszędzie musiałam się umawiać a niestety nie mam z kim dziewczynek zostawić bo wszędzie mają tylko na rano a mój Łukasz pracuje do 17 więc na razie z fryzjera nici.....
Dziulka moje też po takich harcach na dworze wracają głodne wtedy to juz wszystko w lodówce znika...ale to dobrze jak po spacerze dzieciaczki mają apetyt i wtedy też lepiej śpią...
 
Halo ja na szybko z telefonu poki mam chwile.
Ciesze sie zecnasze forum dziala widze ze pisza mamy ktorych dawno nie bylo :), zostalonkilka ktore od zawsze byly :). I duzo zniknelo ale najwazniejsze zevpazdziernikowe pisza.
Ja z dziewczynkami w domu, bo gdyby nie moj mezus to by Zuzksvw przedszkolu byla. Chce javpuscic gdzies na kilka godzin tylko to ciezka srawa bo kasy nie ma :(.
Kaniulka zdrowka kochana.
Madziks oj nie daja Ci pospac my dzien od zawszd zaczynamy o 6 czasem sie zdarzy zd przed 7 ;).
Emis super ze mlody do przedszkola i Ty pracujezz i ze sobie radziecie
No nic lece malowac bo teraz mam zajecia plastyczne ;) z Zuu


Pzdr

edit:

Dziulka, Kania jak ja Wam zazdroszcze, że Wasze dziewczyny jedzą. Oj moja Polcia i owszem apatyt ma, ale Zuzka łojej ją nakarmić toż wyzwanie ;-)
 
Ostatnia edycja:
witam niemalze poludniowo, leane w szkole, a ja z kawa na kompie i gotuje warzywka na salatke z majonezem:) lubie pracowac na popoludnie odkad mloda w szkole bo mam prawie caly dzien dla siebie:)))) zdaze ugotowac sprzatac itp.
Hej Dziulka ale masz głodomorka ;-) Niech je na zdrowie :-) A ile waży i mierzy?? Pogoda u nas okropna!!! EmiliaB super, że chodzisz sobie do pracy no i że Franek pójdzie do przedszkola :-)
wazy 18 kilo i mierzy 110 (chyba tak - jakos nie umiem jej zmierzyc bo ona nie ustoi!!!) i kupuje ubranka na 5 lat niektore marki na 6. but ma 26 lub 27 -tez zalezy Jaki.
Dziulka ile Leane teraz waży i mierzy? Chyba nie pobiła mojej? Moja jak w domu siedzi to by wiecznie jadła i piła...a zima się zbliża, więc lekko jestem przerażona.
Reszty nie pamiętam...:-(
Lecę bo Gabrynia się obudziła....
patrz wyzej:) KANIA nasze sie chyba futruja na zime z tym zarciem bo momentami w szoku jestem...wczoraj na obiad miesko bee ale wciela talerz fryteczek, miseczke marchewek miniaturek w sosiku i poprawila ogorkami kiszonymi a potem dwa jogurty. za niedlugo bedzie taniej ja ubrac niz zywic :)))) ale ja podobno bylam wiekszy zarlok moja mama mowila mi ze to co leane je to nic w porwnaniu z tym co ja jadlam...
hej dziewczyny:))

Dziulka moje też po takich harcach na dworze wracają głodne wtedy to juz wszystko w lodówce znika...ale to dobrze jak po spacerze dzieciaczki mają apetyt i wtedy też lepiej śpią...

i apetyt i sen -super jak sie wylata a wczoraj sie tak wygonila ze uuuuuuuuu, ja na rolkach szybko jezdze (bardzo), ale zwalnialam zeby mogla mnie dogonic i szalala po calym parku za mna:))

EMILIA super ze masz pracke (sprzatanie? czy cos inszego?) warto zaczac nawet od 2h wazne ze sie zahaczylas gdzies, a potem podlapiesz kontakt gdzies i bedziesz miec wiecej godzin albo i lepsza robote - wiem to po sobie. a Franiu ze w przedszkolu- super- nie martw sie da se rade a jezyki dzieci lapia jak szlak.
 
Madziks to Tobie też zazdroszcze ;-)
Dziulka to duża jest. Zuzka co prawda waży 14 kg ale nie wiem ile wzrostu. W każdym razie jakby sama wołała jeść byłabym dużo szczęśliwsza ;-).
 
Dziulka to moja przebiła Twoją wagowo, wzrostowo nie :-(
Mnie to trochę martwi, zwłaszcza że może w genach odziedziczyła skłonności...
A Gabrysia odwrotnie, mniej je i to też wybredna ;-)
Także Sarisa sama widzisz, każde jest inne.
A czemu przez męża (jego pracę?) Zuu nie dostała się do przedszkola? Dobrze zrozumiałam?
Madziks szkoda że nie udało się wyjść i zrobić się na bóstwo.
 
Ostatnia edycja:
SARISKA to Leane jak wrcamy skad a ona glodna to nie powie " glodna jestem" tylko, " daj ciasteczko", mowie ze nie bo bedzie kolacja, a ona " to daj chipsy" mowie ze nie, potem " daj mi chleba" no kurde tu juz wilczysko sie odzywa i ssanie w zoladku, az w koncu " peka" i " Leane jest glodna!!!!!! " i siada na swoj fotel i czeka nieraz nawet 20 minut.
 
reklama
przypomnialyscie mi ze czas sie wybrac zrobic pasemka bo wygladam jak mop z tymi kudlami a dziecia urodziny wielkie wyprawiam 6pazdziernika dla calej rodzinki -16 osob- wiec i zdjecia beda robic....kurde juz w piatek moja lobuzica konczy 3 latka....ciekawe jak zareaguje na tableta dotykowego:)mam nadziejenze sie odwali od mojego telefonu w koncu. dzis bylam w lidlu po ciasteczka i napoje dla calej klasy...ponad 30 ciasteczek i dwie wielkie butle napoju owocowego
ja mam zaniesc a panie juz ustroja i podadza o odpowiedniejnporze:) moja juz od soboty pyta kiedy beda baloniki i swieczki...moje swieczki dmuchala ze 3 razy :-D:-D:-D
 
Do góry