reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
hejka

Przelotem, obskoczyłam wszystkie forum to i tu kuknę.

Sto lat dla naszych 3 latków.

Moje łobuzują i młodsze nie da posiedzieć. Zaraz idę obiad robić. Zawsze coś. Pozdrawiam.
 
Dziewczyny pomóżcie!
,ktora ma doświadczenie z zapaleniem ucha u maluszka??Moj Tymek od kilku dni w nocy bardzo zle spał,mocno płakał i miał gorączke,domyśliłam się,że to ucho bo bolało go przy dotykaniu.Dzisiaj zaczęło mu sie z tego ucha sączyć,macie jakieś rady ??Do lekarza pójdziemy może jutro
bo na dzisiaj na pewno nas nie zapiszą...:confused2::baffled: poczytałam troche o zapaleniu ucha ale może Wy mi coś doradzicie,
 
Sheeney nie wiem jak pomóc, bo u moich nie było zapalenia ucha, Gabi miała zapalenie trąbek usznych, dostała antybiotyk ale źle na nią zadziałał, nic z ucha się nie sączyło przy tym więc nie mam pojęcia co w takiej sytuacji zrobić, sorki :-(
 
Witam Was serdecznie
Wiem ,że kope lat:-D.... i być może niektóre z Was mnie już mogą nie pamiętać, ale postanowiłam się przypomnieć a ze względu na szczególny miesiąc jakim jest październik zawitać i złożyć wszystkim październikowym 3-latkom Najserdeczniejsze życzonka. Ściskam mocno choć wirtualnie każdego małego jubilata/tkę z osobna:tak::tak:
Mam nadzieję ,że tak jak dla mnie tak i dla Was drogie mamusie, osiągnięcie tego wieku przez nasze szkraby jest w pewnym sensie ulgą, bo przecież taki trzylatek już tyle potrafi i nie potrzebuje nas już na każdym kroku. Chyba niejedna z nas docenia te chwile "tylko dla siebie" , które z pewnością będą stawały się coraz dłuższe;-). Możemy sobie powspominać : pieluchowanie, nocne karmienia i kolki..... Ehhh... 3 latka to jednak wspaniały wiek :-D:tak::-D

Buziaki dla kazdej z mam!

p.s. Sheeney przeczytałam o problemach z uchem. A możesz zadzwonić do przychodni i zapytać co masz w takiej sytuacji zrobić. Może doradzą?
 
reklama
Do góry