reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Dzięki dziewczyny za przyjęcie;-)
Fajnie widzieć ,ze Wy jesteście wciąż niezawodne i pilnujecie ,zeby życie na forum miało się świetnie.
Bardzo chciałabym być tu z wami częściej , ale nie bardzo mam jak.
Obiecuję jednak pojawiać się od czasu do czasu (częściej niż ostatnio):sorry:

Pytacie co u mnie? Dodek od września pomaszerował do przedszkolka i póki co tylko jakieś lekkie katarki i kaszelki złapie. Miki już w szóstej klasie :szok:, a my z J. nadal pracujemy .... nad naszym domkiem. Biurokracja ciągnęła się ponad rok ,ale wreszcie załatwione. Planowana przeprowadzka - święta B.N przyszłego roku:confused2:
Kaniuś jak dziewczynki?
Dziulka Ty nadal zumbowniczka jesteś?
Kromcia jak tam wesoła ferajna? Wybacz ,że nie pogratulowałam Ci trzeciego dzieciątka..... a jak wogole ma na imię?
 
Ostatnia edycja:
DORISKU !!! Wszystkiego najnajnaj dla Dorianka :) :*** Wróc do nas na dłużej, tęsknimy. Właśnie nawet dzis z Miniu zastanawiałysmy się, co u Ciebie :) (sorry, znów mi komp świruje, nie mam "paska edycji" i wszystko tak mi drukuje bez sensu :( )
 
Happy ... jak fajnie ,że jesteś. Dziekuję za życzonka , Amelce również przekaż ode mnie! Pozdrów serdecznie Miniu!!!! Ty chyba już całkiem zadomowiona na obczyźnie , ile to już czasu? Fajnie ,że z Miniu trzymacie się razem. Ja od czasu do czasu widuję sarisę , ale częsciej dzwonimy do siebie.
 
Oooo :) Doris Ty tu nic nie obiecuj tylko koniecznie po prostu melduj co tam u Ciebie codziennie. :) Sto lat dla Dorianka!

Sheeney a nie macie tam jakiegoś emergency, żeby przyjąć bez zapisywania? Przecież ból ucha podobno jest okropny. Laura miała w zeszłym tyg zapalenie i dostałą antybiotyk do picia i w kropelkach do uszu.
 
Doris mam nadzieję że często, gęsto się będziesz meldować i pisać z Nami :-) Buziaki dla Twoich Chłopaków :-) Zdjęcia jakieś wrzuć bo sto lat ich nie widziałyśmy :-) Ogromnie się cieszę, że w końcu z tym domem wyszło, a przeprowadzka już niedługo :-)

Sheeney i co u Was?

Happy może Ty namówisz Miniu by wróciła na dobre do Nas?

Wiem, że czasu niewiele z Was ma i wciąż doby brakuje, ale parę słów na co dzień można przelać co?
 
Hej

Sheeney we wtorek byłam u przyjaciółki i właśnie mi mówila, ze jej córa nocke wcześniej płakała, że boli ją uszko. Wyszukała gdzies na necie, zeby podgrzać oliwke i delikatnie patyczkiem wysmarować bolące uszko. Dodatkowo, że podgrzewa się sól i daje do jakiejś "szmatki" (nie za grubej) i taki pakunek przyłożyć do ucha.

dorisday wszystkiego dobrego dla Twojego synka :-) Moc uśmiechów i buziaków :-)

kroma ja to Cię podziwiam :zawstydzona/y: Trójka dzieci z małą różnicą wieku i dajesz rade. Ja już z moimi chłopcami jobla dostaje :szok: A dodatkowo się jeszcze dzisiaj pokłóciłam z moim mężem przez skype :no:
 
Sheeney ja miałam zapalenie ucha i booooli jak nie wiem ścianach chodziłąm idz rano do lekarza i niech przyjmą Cię z dzieckiem bo mocno boli ja nawet jako dorosła dostałam się z miejsca. zadzwoniłam powiedziałam o co chodzi i kazała mi przyjść to mnie wciśnie między pacjentami.
Doris witaj kope lat Cię nie było.
 
reklama
Dorisku:)Witaj:))))))) nie wiedziałam,że pracujecie nad domkiem:)życzę powodzenia:)
Madziu gratulacje:)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry