reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny,mam pytanie:D
Czy ta sukienka nadaje się na wesele?
Link do: Sukienka ciążowa na uroczyste okazje
Chodzi oczywiście o biel...Wiem,że biel zarezerwowana dla młodej,ale no mam dylemat bo podoba mi się
Sukienka bardzo ładna :) ja bym brała. Byłam ostatnio na dwóch weselach i sporo było kobiet w bieli/kremie, wiec chyba coś się w tym temacie zmienia :D Plus jest czarna wstawka więc nikt Cię nie pomyli :D
 
Sukienka bardzo ładna :) ja bym brała. Byłam ostatnio na dwóch weselach i sporo było kobiet w bieli/kremie, wiec chyba coś się w tym temacie zmienia :D Plus jest czarna wstawka więc nikt Cię nie pomyli :D
Dziękuję..choć tak mi teraz glupio,że z tą kiecka wyskoczylam,jak tu inne ważniejsze sprawy są :(
Ale tak..sukienka całkiem przyzwoita i zmieści mój wielki brzuch w 32 tc. Nie chciałam wydawać kasy na raz,ale nie mam kompletnie nic ciazowego elegancko-weselnego:)
Buty mam dokładnie takie jak ta modelka. Tylko na ramiona jeszcze coś muszę wymyśleć
 
A tak serio, to właśnie się obsrYałam. Jutro zamawiam łóżeczko, w poniedziałek ogarnę gemini i duperele do porodu. Coś do prania i ubranka.
I dam na msze, co by do wrzesnia wysiedzieć w dwupaku :o
Niedowiary, ze to JUŻ.
Żebyś wiedziała...to już. Czas nas goni i jak życie pokazuje nie wiadomo kiedy nadchodzi TEN moment.
Nie ma bata,zamawiam po niedzieli łóżeczko. A mój niemaz stwierdził,ze musi przyspieszyc
 
reklama
Do góry