reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Też chciałam kupić a u nas nie ma..
Ja kupiłam w piątek i jak narazie jestem zadowolona. Mega prosty, cichy i płynnie ustawiasz moc nawilżania od bardzo delikatnego po taką fest mgłę [emoji23] jak za te pieniądze jest jak najbardziej ok. Szkoda,że u Was nie było. Może poproś kogoś kto ma inną biedronke w okolicy to będą i by Ci kupił.
 
reklama
Ja kupiłam w piątek i jak narazie jestem zadowolona. Mega prosty, cichy i płynnie ustawiasz moc nawilżania od bardzo delikatnego po taką fest mgłę [emoji23] jak za te pieniądze jest jak najbardziej ok. Szkoda,że u Was nie było. Może poproś kogoś kto ma inną biedronke w okolicy to będą i by Ci kupił.

Mieszkam w dziurze, gdzie są tylko dwie Biedronki.Raczej nie mam kogo poprosić.
 
Mieszkam w dziurze, gdzie są tylko dwie Biedronki.Raczej nie mam kogo poprosić.
Szkoda. Ale ja też w takiej dziurze kupiłam gdzie jest tylko jedna biedra [emoji1] ale w gazetce było napisane,że będą w wybranych sklepach i akurat w Twoich nie dali albo były tylko mało i się rozeszły.
 
Ja kupiłam w piątek i jak narazie jestem zadowolona. Mega prosty, cichy i płynnie ustawiasz moc nawilżania od bardzo delikatnego po taką fest mgłę [emoji23] jak za te pieniądze jest jak najbardziej ok. Szkoda,że u Was nie było. Może poproś kogoś kto ma inną biedronke w okolicy to będą i by Ci kupił.
Ja też kupiłam, tzn mąż kupił, ostatnie dwie sztuki złapał :D
 
Dziewczyny a jak karmicie piersią wszystko jecie czy raczej jakaś dieta bo ja to wszystko gotowane boje się normalnie jesc?

Jem wszystko, colez czekoladę, kebsa
I możesz normalnie jesc, chyba że dziecko ma alergie na bmk.

Pierwszy syn miał kolki, drugi nie miał wcale Z pierwszym byłam na diecie lekkostrawnej (koszmar)
 
reklama
Do góry