reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jutro ma byc cieplutko... bedzie ekstra...wyjde z dziecmi na dwor rysowac kredami :))) nie moge sie doczekac, pomalutku wraca mi ochota na slodkie, ale to kosteczka czekolady, a nie cala tabliczka...
Ogarniam z bratem prezent na 30sto lecie ślubu :)
 
Ostatnia edycja:
Jutro ma byc cieplutko... bedzie ekstra...wyjde z dziecmi na dwor rysowac kredami :))) nie moge sie doczekac, pomalutku wraca mi ochota na slodkie, ale to kosteczka czekolady, a nie cala tabliczka...
Ogarniam z bratem prezent na 30sto lecie ślubu :)
My jutro świętujemy szóste urodziny córki. Ale zleciało...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Nic. Przecież to jest tylko ważne przy badaniach prenatalnych. Normalny lekarz który prowadzi ciąże nie musi mieć tego certyfikatu

Czyli jedyne co musze wierzyć w to, że jak coś będzie nie tak na prenatalnym (tfu! tfu!) to wyśle mnie na jakieś konsultacje do innego. Ale przede wszystkim trzeba wierzyć, że nie będzie potrzebny ;)
 
Ojej dobrze mi. Marzyłam o nich ..
 

Załączniki

  • 20180324_111727.png
    20180324_111727.png
    819,4 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry