reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Ciesze. W pierwszej ciazy rzygalam do samego konca. Zapach, drobny wysilek, ZAWSZE na dzien dobry, jazda autem... MASAKRA byla ;((((((( dlatego tak sie balam.
No to moze Cie ominie.Ja w pierwszej 8 lat temu,tez mdlosci ale bez rzygania,teraz tez tak samo i mysle ze bedzie chlopiec z objawow,chociaz jakos tak jak mysle o tym dziecku to jak o dziewczynce,moze presja otoczenia:)Zreszta z chinskiego kaledarza wychodzi mi chyba chlopiec wiec muuusi sie sprawdzic hehe;)
 
No to moze Cie ominie.Ja w pierwszej 8 lat temu,tez mdlosci ale bez rzygania,teraz tez tak samo i mysle ze bedzie chlopiec z objawow,chociaz jakos tak jak mysle o tym dziecku to jak o dziewczynce,moze presja otoczenia:)Zreszta z chinskiego kaledarza wychodzi mi chyba chlopiec wiec muuusi sie sprawdzic hehe;)
Mi tez.... -.-
 
@Czoperka i co wróciliście? Jak sie czujecie, bierze was jakaś jelitowka?
@dorzynka współczuje Co stresu z tym co masz zrobić w pracy. Też lubie być fair. No ale taka sytuacja a nie inna, myśle wszystko będzie ok.
@25pixels moja droga ogórków smażonych jeszcze nie jadłam :p
@Carenik teoretycznie już wymioty powinny Cie ominąć, ale mimo wszystko jeszcze mogą wystĄpić ;) ja też jestem pewna że u mnie chłopiec. Ale może dlatego że nie wierze w to by nam sie udało na dziewczynke.
@Agata_20 współczuje tych wymiotów, ciężko Ci wytrzymać na pewno ;(

A ja właśnie wróciłam z grilla. Ciepło u nas dziś. Ino do domu weszłam - mdłości.

Tak myśle o tym chińskim kalendarzu płci... mi wychodzi że chłopak. Każdemu on sie sprawdza ? Np. Wg tej teorii, mój drugi syn miał być córķą. Nie powiem..ta ciąża jest zdecydowanie najcięższa, mdłości i totalne obrzydzenie, wszystko śmierdzi...zawroty głowy no i senność ogromna ale nie tylko bo też brak energii, mój power wynosi ok 15% na dzień. Dużo sie objawy różnią od pozostałych ciąż, a większość które miałam w tamtych ciążach mam teraz ale tak 10 razy mocniej.
Ide spać;)
 
@Matkaroku póki co nie. Syn ożył po śniadaniu. Wróciły mu siły na tyle, że zrobiliśmy sobie jeszcze wycieczkę na Święty Krzyż. Wróciliśmy wieczorem. Syn chce iść jutro do przedszkola ale chyba jeszcze go przetrzymam bo w końcu nie wiem co to było ;)
 
@Matkaroku twoje objawy to moje objawy. Każda ciąża może być inna. Ale ja się poważnie zaczynam zastanawiać czy to może nie z winy mojego „podeszłego” wieku [emoji23][emoji43][emoji33] power 0, zawroty głowy, wymioty, bóle brzucha i bioder (co? Już? Jak ja dotrwam do tych 9 miesięcy?), spać mi się non-stop chce. To akurat mam zawsze, ale nie tak mega, że nie potrafię funkcjonować. Nie wiem co się ze mną stało. Ja zawsze tryskał energią i daję z siebie 200%, a tu szok... ledwo wstanę a już mi sie w głowie kręci. Synek chciał sie gdzieś wybrać, a ja nie miałam siły i zostaliśmy w domu. Co wieczór padam na twarz.
 
reklama
@25_pixels haha jakbym czytała o sobie tak to chyba o wiek chodzi...

Ja w sumie mam mdłości, źle się czuję ale nie wymiotuję, o tyle plus, w żadnej poprzedniej ciąży tego nie miałam więc Dla mnie nowość ale z tą mocą mamidentycznie nićmi się nie chce, Zmeczona, śpiąca....
A dziś w pracy nocki..... Ja niewiem czy dam radę serio.....
 
Do góry