reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

6+4
Czesc.Dzis rano strasznie sie wystraszylam,wstalam i dostalam takiego rozwolnienia plus tak sie zaczelam pocic,i myslalam ze do tego bede wymiotowac!wszystko naraz.ja wiem ze w ciazy sa zaparcia ale zeby w druga strone?nie wiem tak jakby sie chcial organizm oczysc,teraz sie martwie.ja normalnie nie mam takich rewolucji.teraz czuje sie dobrze.mial ktos tak?;(
Loli mi jelita świrują w ciąży i miewam takie akcje...
 
reklama
6+4
Czesc.Dzis rano strasznie sie wystraszylam,wstalam i dostalam takiego rozwolnienia plus tak sie zaczelam pocic,i myslalam ze do tego bede wymiotowac!wszystko naraz.ja wiem ze w ciazy sa zaparcia ale zeby w druga strone?nie wiem tak jakby sie chcial organizm oczysc,teraz sie martwie.ja normalnie nie mam takich rewolucji.teraz czuje sie dobrze.mial ktos tak?;(
Nie martw się, ja między 5 a 7 tygodniem czułam się fatalnie, biegunki, siódme poty, zmęczenie. Teraz od 8 tygodnia czuje się normalnie :)
 
9+1
Hej ja się troszkę wyciszylam chociaż Was czytam. Nadal nie wiem co z serduszkiem, czekam na usg ale nie wiem o ktorej mnie przyjmie. Trzymajcie kciuki. Z om niby zaczynam 10tydzien ale ciaza jesli jest to jest duzo młodsza. Jestem cala w stresie
 
9+1
Hej ja się troszkę wyciszylam chociaż Was czytam. Nadal nie wiem co z serduszkiem, czekam na usg ale nie wiem o ktorej mnie przyjmie. Trzymajcie kciuki. Z om niby zaczynam 10tydzien ale ciaza jesli jest to jest duzo młodsza. Jestem cala w stresie
Trzymam kciuki! [emoji110] [emoji110]
 
8+6
Hej, ja też was podczytuję, ale się nie odzywam, bo słabam [emoji42]
Tylko śpię, naciąga mnie, a dziś już 3 razy wymiotowałam.
O 17:30 mam wizytę i jestem cała w stresie, czy serduszko nadal bije. Dopóki nie czujemy ruchów, to jest taka niepewność i stres [emoji17]
 
8+6
Hej, ja też was podczytuję, ale się nie odzywam, bo słabam [emoji42]
Tylko śpię, naciąga mnie, a dziś już 3 razy wymiotowałam.
O 17:30 mam wizytę i jestem cała w stresie, czy serduszko nadal bije. Dopóki nie czujemy ruchów, to jest taka niepewność i stres [emoji17]
Oj, to Cię dzisiaj dopadło... Trzymam kciuki za wizytę, daj potem znać.

U mnie 7+5, też Was podczytuje i czekam na wizytę w czwartek. Staram się leżeć jak najwięcej i mam nadzieję, że krwiak się wchłonął. Chciałbym zobaczyć serduszko i trochę się uspokoić. Generalnie jestem wiecznie zmęczona i śpiąca, niedobrze mi i boli mnie głowa. Trzeba to przeczekać.
 
9+1
Hej ja się troszkę wyciszylam chociaż Was czytam. Nadal nie wiem co z serduszkiem, czekam na usg ale nie wiem o ktorej mnie przyjmie. Trzymajcie kciuki. Z om niby zaczynam 10tydzien ale ciaza jesli jest to jest duzo młodsza. Jestem cala w stresie
Kciuki zacisniete [emoji110] będzie dobrze [emoji846]
 
8+6
Hej, ja też was podczytuję, ale się nie odzywam, bo słabam [emoji42]
Tylko śpię, naciąga mnie, a dziś już 3 razy wymiotowałam.
O 17:30 mam wizytę i jestem cała w stresie, czy serduszko nadal bije. Dopóki nie czujemy ruchów, to jest taka niepewność i stres [emoji17]
Powodzenia [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Dziękuję[emoji3590]
Ja takze trzymam kciuki za Wasze wizyty

U mnie mlodsza poszla po miesięcznej przerwie do przedszkola więc będę miała troszkę lzej w domu
 
Do góry