reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

D
Można kupić taki detektor tętna płodu do słuchania serduszka jak się denerwujesz mocno:-) A już 16 tydzień to bezpieczniejszy okres nie ma co się denerwować tylko się cieszyć to na zdrowie dla maluszka wyjdzie. Też od ostatniej wizyty muszę czekać 4 tygodnie do następnej ale to szybko minie zaraz święta potem majówka tak myślę że wydaje się to tak daleko ale szybko zleci... Przed nami jeszcze tyle tygodni. Cieszmy się tym czasem kiedy jeszcze wielkie brzuchy nie przeszkadzają nam w codziennych czynnościach! Będzie dobrze!
Dzieki za informację. Myślę, że jakoś muszę sobie radzić z tą niepewnością i mieć nadzieję, że wszystko jest ok. Wydaje mi się, że też już czuje ruchy maluszka. Takie subtelne laskotanie, "bąbelkowanie", zwłaszcza wieczorem. Mam nadzieję, że dobrze interpretuje te sygnały
 
reklama
A teraz jestes ohajtana? Lub chcialabys koscielny wziac znow?
Tak była sprawa w sądzie i był to ślub kościelny konkordatowy czy jakoś tak.
Ostatnio zastanawiam się nad unieważnieniem tego małżeństwa właśnie z tego powodu że nie miałam 18 lat... Ale to 4-5 lat będzie się ciaglo.... :/
 
Boże to ze mnie już stara baba (29 lat w tym roku) i pierwsza ciąża:D jak sobie pomyśle gdzie ja w swoim życiu byłam 10 lat temu to Was podziwiam, że taki bagaż doświadczeń macie za sobą:)
 
@Remi2019 mnie mąż namawiał na dziecko jeszcze przed ślubem i zdecydowałam się po jakiś 5 latach od jego gadania że chce dziecko dopiero jak wyszly u mnie problemy zdrowotne i zespinałam się, że ten dzidziuś nie pojawi się jednak tak szybko;) sam teraz przyznał mi racje, że fajnie to sobie wszystko poukładaliśmy tj. Mieszkanie, praca, podróże. Ale wiadomo, że życie bywa przewrotne i każdego sytuacja jest inna:)
 
@Remi2019 mnie mąż namawiał na dziecko jeszcze przed ślubem i zdecydowałam się po jakiś 5 latach od jego gadania że chce dziecko dopiero jak wyszly u mnie problemy zdrowotne i zespinałam się, że ten dzidziuś nie pojawi się jednak tak szybko;) sam teraz przyznał mi racje, że fajnie to sobie wszystko poukładaliśmy tj. Mieszkanie, praca, podróże. Ale wiadomo, że życie bywa przewrotne i każdego sytuacja jest inna:)
Na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni czas :) na dzidziusia też. Jestem mega szczęśliwa
 
A ja wpadeczka ale będzie dobrze, na początku szok i niedowierzaniem, myślenie co teraz, siostra mi pomogła w pozytywnym mysleniu (na rodziców nie mogę liczyć). Będę gotowa na jesieni. Przeżyć lato... Jak będzie upał, to będzie trudno, co łaski?
 
W lecie pewnie trudniej znosi się ciąże, ale ja i tak wole tą pore roku bo można gdzieś domu się ruszyć, troche pospacerować. Zimą czuje, że depresji bym dostała samej siedząc w domu cały dzień:/ i o ubrania nie trzeba się martwić leginsy i koszulka i można chodzić:)

Rodzice pewnie jeszcze oswoją się z sytuacja i będzie dobrze:)
 
reklama
Jak ciąża letnia to i tak się w zimie siedzi w domu bo jest dzidzia
Ja w wieku 36 lat pierwsze dziecko, teraz drugie. Nie żałuje. Gdybym zdecydowała się wcześniej to bym żałowała.
 
Do góry