reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Właśnie naczytalam się dużo i złego ale też i dobrego o tych krwiakach i mam nadzieję że znajdę się w tej drugiej grupie.
Ja jestem po jednym poronieniu a na dzien dobry wyniki toxo wyszly dodatnie i tez mialam czarne mysli. Kazali mi jezdzic do poradni chorob zakaznych... Szlam na prenatalne jak na skazanie... Bo przeciez choroba ta uszkadza plod.
Na szczescie maly zdrowy a alarm toxo byl falszywy, ufff.
 
Ja jestem po jednym poronieniu a na dzien dobry wyniki toxo wyszly dodatnie i tez mialam czarne mysli. Kazali mi jezdzic do poradni chorob zakaznych... Szlam na prenatalne jak na skazanie... Bo przeciez choroba ta uszkadza plod.
Na szczescie maly zdrowy a alarm toxo byl falszywy, ufff.
Ja póki co wszystkie wyniki mam ok.

Zobaczymy jak wyjdzie pappa.
Nie doświadczyłam poronienia i bardzo bym nie chciała. Jestem słabym psychicznie człowiekiem i nie wiem jak bym sobie z tym poradziła... Ale wierzę że jeśli miałaś takie przykre doświadczenie to teraz będzie już tylko lepiej <3
 
Witajcie.

Można się do Was dołączyć? :)

Nazywam się Patrycja i termin mam na 21.10. 2019.

Jestem po dwóch krwawieniach i pobycie w szpitalu. Na szczęście nie wpłynęło to na moje maleństwo i jutro mamy badania prenatalne dokładnie w 12t1d.

Bardzo się boję ale mam nadzieję że z malenstwem wszystko jest w porządku!
Trzymam kciuki. Na pewno będzie wszystko dobrze:)
 
Cześć dziewczyny, zastanawiam się nad imieniem dla syna...
Co myślicie o imionach Robert i Adrian? :)
Jak dla mnie najważniejsze żeby imię nie było jakieś z kosmosu, żeby dziecko potem problemów w szkole nie miało. Adrian mi się podoba, ale mój były miał tak na imię i nie mogła bym tak dac dziecku. Dla chłopca chciałam Igor ale u mnie na razie ku mojemu szczęściu, bo mam już 3letniego syna, wychodzi że dziewczynka teraz będzie i chyba Nikola ale do konca nie jestem przekonana.
 
W lecie pewnie trudniej znosi się ciąże, ale ja i tak wole tą pore roku bo można gdzieś domu się ruszyć, troche pospacerować. Zimą czuje, że depresji bym dostała samej siedząc w domu cały dzień:/ i o ubrania nie trzeba się martwić leginsy i koszulka i można chodzić:)

Rodzice pewnie jeszcze oswoją się z sytuacja i będzie dobrze:)
 
reklama
Do góry