reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

@Anitkaaa2411 głowa do góry jesteśmy z Tobą! :)

Ja dzisiaj byłam na spotkaniu organizacyjnym w szkole rodzenia. Super sprawa poznalam dziewczyny z takimi samymi terminami porodu, takze moze byc wesoło jak na serio trafimy w tym samym czasie do szpitala z porodem hehe :D fajna grupa wsparcia będzie :) :D
 
reklama
Też się zastanawiał nad szkołą rodzenia, bo w sumie jeszcze nie byłam a do trzech razy sztuka ;) :biggrin2:
U nas jeszcze dodatkowo jest cykl warsztatów "Porozmawiajmy o macierzyństwie" - spotkania z położną, ratownikiem medycznym i innymi specjalistami, w zależności od tematyki. Z opisu na stronie wydaje się to interesujące ale jak w rzeczywistości to wygląda sama nie wiem. Może i dla samej "grupy wsparcia" warto wziąć w tym udział ? Jak myślicie?
 
Też się zastanawiał nad szkołą rodzenia, bo w sumie jeszcze nie byłam a do trzech razy sztuka ;) :biggrin2:
U nas jeszcze dodatkowo jest cykl warsztatów "Porozmawiajmy o macierzyństwie" - spotkania z położną, ratownikiem medycznym i innymi specjalistami, w zależności od tematyki. Z opisu na stronie wydaje się to interesujące ale jak w rzeczywistości to wygląda sama nie wiem. Może i dla samej "grupy wsparcia" warto wziąć w tym udział ? Jak myślicie?
No właśnie to jest fajne, że tutaj też będzie spotkanie z ratownikami, bedzie o chustonoszeniu, a jak się uda czasowo i będzie możliwość to będzie też zwiedzanie sali porodowej :) takze fajna sprawa :) ale też dla samego spotkania z mamami będącymi na tym samym etapie ciazy - tak jak My tu na forum jest właśnie fajne :)
 
W poprzedniej ciąży chodziłam na Szkołę rodzenia i polecam :) mnie się bardzo podobało, najważniejsze dla mnie było to, że tą szkole prowadziła oddziałowa oddziału poloznictwa w szpitalu, w którym wtedy rodziłam i zawsze to trochę inaczej jak się kogoś zna :) a ogólnie to też spotkałam fajne dziewczyny, tylko byłyśmy na różnych etapach ciąży, z żadną nie spotkałam się na porodówce, ale z kilkoma miałam jeszcze długo kontakt, także ogólnie fajnie :)
 
reklama
Do góry