reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Cześć Wam;). Melduje się u Was z terminem - 12 października. 24t 1d długo wyczekiwana i upragniona dziewczynka. Jestem po przejściach, ale staram się patrzeć z optymizmem w przód i mam nadzieję, ze dzięki Wam również dowiem się wielu ciekawych rzeczy, a także rozwieje niektóre swoje wątpliwości.
Pozdrawiam Asia;)
 
Cześć Wam;). Melduje się u Was z terminem - 12 października. 24t 1d długo wyczekiwana i upragniona dziewczynka. Jestem po przejściach, ale staram się patrzeć z optymizmem w przód i mam nadzieję, ze dzięki Wam również dowiem się wielu ciekawych rzeczy, a także rozwieje niektóre swoje wątpliwości.
Pozdrawiam Asia;)
Cześć witamy jest nas trochę z przejsciami ale aby do przodu ;)
 
Cześć Wam;). Melduje się u Was z terminem - 12 października. 24t 1d długo wyczekiwana i upragniona dziewczynka. Jestem po przejściach, ale staram się patrzeć z optymizmem w przód i mam nadzieję, ze dzięki Wam również dowiem się wielu ciekawych rzeczy, a także rozwieje niektóre swoje wątpliwości.
Pozdrawiam Asia;)
Witaj miło w naszym gronie :)
 
Cześć Wam;). Melduje się u Was z terminem - 12 października. 24t 1d długo wyczekiwana i upragniona dziewczynka. Jestem po przejściach, ale staram się patrzeć z optymizmem w przód i mam nadzieję, ze dzięki Wam również dowiem się wielu ciekawych rzeczy, a także rozwieje niektóre swoje wątpliwości.
Pozdrawiam Asia;)
Witamy :) u mnie dziś 24+6 i też dziewczynka na pokładzie :)
 
Cześć Wam;). Melduje się u Was z terminem - 12 października. 24t 1d długo wyczekiwana i upragniona dziewczynka. Jestem po przejściach, ale staram się patrzeć z optymizmem w przód i mam nadzieję, ze dzięki Wam również dowiem się wielu ciekawych rzeczy, a także rozwieje niektóre swoje wątpliwości.
Pozdrawiam Asia;)
Hej, u mnie 22 tydzień i chłopak, termin 31.10. Witamy na forum [emoji846]
 
Cześć, miło mi, że mogę do Was dołączyć :) Termin mam na 22.10, też będzie dziewczynka (dziewczynki górą!), strasznie się cieszę, to moja pierwsza ciąża, póki co żadnych problemów, no może trochę szybko się męczę, zwłaszcza przy tej pogodzie :( ale nie narzekam ;)
 
reklama
Cześć, miło mi, że mogę do Was dołączyć :) Termin mam na 22.10, też będzie dziewczynka (dziewczynki górą!), strasznie się cieszę, to moja pierwsza ciąża, póki co żadnych problemów, no może trochę szybko się męczę, zwłaszcza przy tej pogodzie :( ale nie narzekam ;)
Hej , witamy :) .. no niestety te upały dają się we znaki każdej z Naso_O , ale jakoś trzeba to przetrwać :)
 
Do góry