reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

reklama
Cześć, miło mi, że mogę do Was dołączyć :) Termin mam na 22.10, też będzie dziewczynka (dziewczynki górą!), strasznie się cieszę, to moja pierwsza ciąża, póki co żadnych problemów, no może trochę szybko się męczę, zwłaszcza przy tej pogodzie :( ale nie narzekam ;)


Czesc kolejna mamo z Wrocławia badz okolic :)
 
Cześć, miło mi, że mogę do Was dołączyć :) Termin mam na 22.10, też będzie dziewczynka (dziewczynki górą!), strasznie się cieszę, to moja pierwsza ciąża, póki co żadnych problemów, no może trochę szybko się męczę, zwłaszcza przy tej pogodzie :( ale nie narzekam ;)
Witaj, mamy ten sam termin, tyle że u mnie synek :)
Z Wrocka jesteś?
 
Fajnie ;) muszę się wziąć za nadrabianie postów trochę ich jest i z tego co widzę poruszacie ciekawe tematy :) czytając od końca pisałyście o szkole rodzenia, ja się zdecydowałam bo wolę żałować, że poszłam niż mieć uczucie, że czegoś nie zrobiłam, no i liczę, że czegoś konkretnego się dowiem :)
 
Cześć, miło mi, że mogę do Was dołączyć :) Termin mam na 22.10, też będzie dziewczynka (dziewczynki górą!), strasznie się cieszę, to moja pierwsza ciąża, póki co żadnych problemów, no może trochę szybko się męczę, zwłaszcza przy tej pogodzie :( ale nie narzekam ;)

Witamy na forum :)
Niestety pogoda i upały każdemu dają popalić, ale jeszcze całe wakacje przed nami tak więc musimy dać radę 8-)
 
Dziewczyny przeżyłam dzisiaj koszmar od wczoraj nie czułam ruchów małej wiec napisałam do lekarza ze detektor tetna wykazuje tętno ale nie czuje ruchów. Jestem w 22+2tygodniu. Jest na urlopie ale apisał ze mam jechać to sprawdzić do ambulatorium tam się dowiedziałam ze nie ma żadnego ginekologa i ze nie ma kto zrobic usg w koncu po wielkich trudach i placzu udalo mi sie dostać prywatnie do lekarza i na szczescie moje słoneczko ma sie dobrze tylko jest mniej ruchliwe tak po prostu. Masakra jakaś jestem padnięta ale szczęśliwa ze wszystko dobrze. Trzymam za wszystkie mamusie kciuki zeby wszystko szło dobrze i zeby nie było takich stresów :*
 
Dobrze,że wszystko okej! Wiem co czułaś bo ja ostatnio tak mam często, modlę się aż czasami,żeby mi takiego kopniaka dała. Teraz są upały,więc dziecko może być mniej ruchliwe, strach zawsze jest,ale dobrze,że niepotrzebnie :))
Dziewczyny przeżyłam dzisiaj koszmar od wczoraj nie czułam ruchów małej wiec napisałam do lekarza ze detektor tetna wykazuje tętno ale nie czuje ruchów. Jestem w 22+2tygodniu. Jest na urlopie ale apisał ze mam jechać to sprawdzić do ambulatorium tam się dowiedziałam ze nie ma żadnego ginekologa i ze nie ma kto zrobic usg w koncu po wielkich trudach i placzu udalo mi sie dostać prywatnie do lekarza i na szczescie moje słoneczko ma sie dobrze tylko jest mniej ruchliwe tak po prostu. Masakra jakaś jestem padnięta ale szczęśliwa ze wszystko dobrze. Trzymam za wszystkie mamusie kciuki zeby wszystko szło dobrze i zeby nie było takich stresów :*
 
reklama
Dobrze,że wszystko okej! Wiem co czułaś bo ja ostatnio tak mam często, modlę się aż czasami,żeby mi takiego kopniaka dała. Teraz są upały,więc dziecko może być mniej ruchliwe, strach zawsze jest,ale dobrze,że niepotrzebnie :))
Teraz do 10 lipca bede żyła w ciągłym stresie bo wtedy mam kolejna wizytę. Oby wszystko było dobrze a dzidzia nie robiła mamie wiecej psikusow :)
 
Do góry