reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Dziewczyny, co kupić do kąpieli dla noworodka? Wiem że są tutaj na pewno bardziej doświadczone osoby ode mnie więc chętnie poznam opinie, ponieważ mam juz w glowie chaos. W szkole rodzenia mowili o olejku migdalowym, w internecie piszą że sama woda wystarczy, a koleżanka poleca drogeryjne specyfiki :o w co warto się zaopatrzyć? :)

Ja również wybrałam kosmetyki do pielęgnacji na postawie tego, co pisze Srokao [emoji4] Zdecydowałam się na zdaje się dunskie kosmetyki, z krótkim składem, bez zapachowe. Trochę już podebrałam od córy kremu do pielęgnacji [emoji12] Ale tez i dużo dobrego słyszałam o tej marce wcześniej. Warto na bloga zajrzeć, bo sporo jest tam opinii na temat różnych kosmetyków dla maluchów, w tym również chusteczek nawilżanych, które w większości niestety są nasączone straszna chemia.
 
reklama
Cześć, mam termin na 06.10. Ale na ostatniej wizycie po badaniu moja prowadząca powiedziala że mam wytrzymać jeszcze tylko 2-3 tyg. Nic innego nie mówiła ( ogolnie malo rozmowna Pani ale niestety nie mialam wyboru ). W karcie ciazy w tabelce" inne " zapisała nową informacje i nie mam pojecia co oznacza ten zapis. Może któraś z was sie juz z tym spotkala i jest wstanie powiedziec mi co to oznacza kolejną wizyte mam dopiero 11.09. Ponieważ Pani doktor jedzie teraz na urlop... wiec nie mam mozliwosc zapytania jej o znaczenie.
 

Załączniki

  • IMG_20190823_230354.jpg
    IMG_20190823_230354.jpg
    99 KB · Wyświetleń: 360
Dziewczyny, co kupić do kąpieli dla noworodka? Wiem że są tutaj na pewno bardziej doświadczone osoby ode mnie więc chętnie poznam opinie, ponieważ mam juz w glowie chaos. W szkole rodzenia mowili o olejku migdalowym, w internecie piszą że sama woda wystarczy, a koleżanka poleca drogeryjne specyfiki :o w co warto się zaopatrzyć? :)
Ja kupuje w rossmanie, co do składów, nie dajmy się zwariować :)
 
Cześć, mam termin na 06.10. Ale na ostatniej wizycie po badaniu moja prowadząca powiedziala że mam wytrzymać jeszcze tylko 2-3 tyg. Nic innego nie mówiła ( ogolnie malo rozmowna Pani ale niestety nie mialam wyboru ). W karcie ciazy w tabelce" inne " zapisała nową informacje i nie mam pojecia co oznacza ten zapis. Może któraś z was sie juz z tym spotkala i jest wstanie powiedziec mi co to oznacza kolejną wizyte mam dopiero 11.09. Ponieważ Pani doktor jedzie teraz na urlop... wiec nie mam mozliwosc zapytania jej o znaczenie.
Może to wpis odnośnie szyjki, że się skraca hmmm który tc teraz?
A poza tym witaj :)
 
Pierwszy tydzień na patologii za mną. Nie wiem czy doczekam października, ale może się zdarzy cud. Dziś wyszły erytrocyty w moczu. Jak dobrze przeczytałam 10 wpw? Jakoś tak się to chyba oznacza. Do tego jakies zapalenie i mam "aplikować" sobie Hexatiab. Dochodzą skurcze tradycyjnie (max 80) na KTG. Czasami trzy takie Mount Everesty mi wyrosną w granicach 60-80 w ciągu 30 minut.. Zastanawiam się czy nie zacząć pisać bloga. A i jest jeden plus. Z sali 6 osobowej awansowałam do sali 3 osobowej:-)
 
reklama
Do góry