reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2019

Ja myślałam o chicco właśnie, w końcu zdecydowałam się na dostawkę lionelo timon ze względu na to ze składa się na płasko, a my gdzieś często jeździmy także do bagażnika wchodzi jak ulał.

Mam ten komfort, ze jak będę chciała gdzieś pojechać to łóżeczko dla dziecka będę sobie mogła niejako zamówić w serwisie. Nie muszę wozić.
 
reklama
Mam ten komfort, ze jak będę chciała gdzieś pojechać to łóżeczko dla dziecka będę sobie mogła niejako zamówić w serwisie. Nie muszę wozić.

Super. Ja u moich rodziców mam łóżeczko turystyczne bo dziadki się przygotowali. U rodziców męża jest dość małe łóżko dla nas także z dzieckiem się nie zmieszczę, często wyjeżdżamy do naszego domku nad morzem takze łóżko do bagażnika i można się wczasowac :) chociaż magic biały podoba mi się baaaaardzo
 
Tez mi się ten biały podobał....
Ale nauczona doświadczeniem, białe przy dzieciach długo nie pozostaje białe. Zdecydowałam się na ciepła, miękka szarość.
 
Hej Wam. Dawno nie pisałam. Jestem już 30+4.w zeszły piątek na badaniu w medicoverze wyszło mi wielowodzie Afi 22. Od wtorku w szpitalu na obserwacji. 3x dziennie ktg plus sprawdzanie między czasie tętna. Wczoraj na badaniu Afi 20. KTG szaleje. Zamiast standarowych 30 minut mam po godzinie bo mała jest bardzo aktywna. Dochodza równiez skurcze ze wzgledu własnie na wielowodzie. Jutro mają mnie wypisać bo własnie lekarz na obchodzie stwierdził, ze przy wielowodziu to normalne, ze się dużo rusza i są napinania brzucha. Jutro chyba rozniosę szpital jak mnie będą chcieli wypisac.
 
Hej Wam. Dawno nie pisałam. Jestem już 30+4.w zeszły piątek na badaniu w medicoverze wyszło mi wielowodzie Afi 22. Od wtorku w szpitalu na obserwacji. 3x dziennie ktg plus sprawdzanie między czasie tętna. Wczoraj na badaniu Afi 20. KTG szaleje. Zamiast standarowych 30 minut mam po godzinie bo mała jest bardzo aktywna. Dochodza równiez skurcze ze wzgledu własnie na wielowodzie. Jutro mają mnie wypisać bo własnie lekarz na obchodzie stwierdził, ze przy wielowodziu to normalne, ze się dużo rusza i są napinania brzucha. Jutro chyba rozniosę szpital jak mnie będą chcieli wypisac.
I jak się rozwinęła sytuacja ?? Wypuścili Cię, czy jednak zostawili w dalszym ciągu na obserwacji?
 
Hej, wypisali mnie ze szpitala w rodzinnym Otwocku (ma I stopień) i dali skierowanie do szpitala z III. stopniem. Obecnie leżę w szpitalu z III stopniem w Warszawie na patologii ciąży. Próbują znaleźć przyczynę częstych skurczy, których mam w ciągu dnia ponad 20.....
 
reklama
Hej, wypisali mnie ze szpitala w rodzinnym Otwocku (ma I stopień) i dali skierowanie do szpitala z III. stopniem. Obecnie leżę w szpitalu z III stopniem w Warszawie na patologii ciąży. Próbują znaleźć przyczynę częstych skurczy, których mam w ciągu dnia ponad 20.....
Tez tak miałam, tylko u mnie skróciła się szyjka do 1 cm i rozwarcie się zrobiło, dostałam w ciągu 2 tygodni leki rozkurczające oraz po operacji założenia szwu okrężnego przez 3 doby pompę z lekami rozluźniające macice. Teraz zażywam ogromne dawki magnezu i skurcze się wyciszyły. 3mam kciuki by było dobrze.
 
Do góry