reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
O kurczę, jak profesjonalne:-)
Placilas dodatkowo za płytę?
Nie. Zapytałam go czy mogę nagrać telefonem, a on, że mi w tajemnicy nagra płytkę tylko żeby nie mówić na recepcji 😉. Oni oficjalnie musza podawać tak jak wyszły zalecenia, że nie nagrywają i nie włączają 3d, ale uważam, ze nikt tego nie przestrzega. Lekarz mówił sam, że to absurd i w żaden sposób nie wydłuża badania, a teraz jak tata nie może być przy usg, to tym bardziej powinno się nagrywac badanie.
 
300zl na 3 dni to strasznie dużo mi sie wydaje... chociaż teraz jak siedzimy cala rodziną w domu to nam też schodzi sporo a normalnie w tygodniu tata je tylko obiadokolacje może dlatego tak mi wychodzi... wogole mam wrażenie ze wszystko jest strasznie drogie [emoji54]
My na 2 osoby dorosłe zostawiamy w sklepie spożywczym 300zl i to jest dosłownie na 3 dni, także przy rodzinie, to nie jest źle naprawdę.
 
super ze wszystko ok i jeszcze taki lekarz sie trafił :)

do mnie dzwonili że mojej lekarki nie ma i mogą mnie przerejestrowac, zgodzilam sie bo bym zostala z niczym ale nie znam nawet tego lekarza więc wielka niewiadoma a to jeszcze caly tydzień [emoji6]
Nie. Zapytałam go czy mogę nagrać telefonem, a on, że mi w tajemnicy nagra płytkę tylko żeby nie mówić na recepcji [emoji6]. Oni oficjalnie musza podawać tak jak wyszły zalecenia, że nie nagrywają i nie włączają 3d, ale uważam, ze nikt tego nie przestrzega. Lekarz mówił sam, że to absurd i w żaden sposób nie wydłuża badania, a teraz jak tata nie może być przy usg, to tym bardziej powinno się nagrywac badanie.
 
Mi też się to wydaje dużo jak na 3 dni :) u mnie je się mało mięsa, nie jadamy raczej wędlin, nie ma słodyczy, napojów, soków. Także mi wychodzi zdecydowanie mniej. A teraz jak mąż jeździ na zakupy tylko raz w tygodniu to w ogóle się okazało, że ja po prostu kupuje niepotrzebne pierdoły i idzie więcej pieniędzy wtedy [emoji85]
300zl na 3 dni to strasznie dużo mi sie wydaje... chociaż teraz jak siedzimy cala rodziną w domu to nam też schodzi sporo a normalnie w tygodniu tata je tylko obiadokolacje może dlatego tak mi wychodzi... wogole mam wrażenie ze wszystko jest strasznie drogie [emoji54]
 
300zl na 3 dni to strasznie dużo mi sie wydaje... chociaż teraz jak siedzimy cala rodziną w domu to nam też schodzi sporo a normalnie w tygodniu tata je tylko obiadokolacje może dlatego tak mi wychodzi... wogole mam wrażenie ze wszystko jest strasznie drogie [emoji54]
To prawda jest bardzo drogo. W markecie się wydaje w setkach.
 
To ja nie wiem,co Wy jecie dziewczyny...Może my nie umiemy zakupów robic hehe chętnie bym zamieniła paragon ze spożywczego na paragon z odzieżowego 😉 ja jak jestem sama, bo mąż jest np msc w delegacji,to zamawialam catering pudelkowy, bo koszt był podobny,a nic nie musiałam robić. Ale jak jesteśmy we 2, to w sklepie idzie sporo pieniędzy na jedzenie.
 
chyba ominęłam Twoj wpis o prenatalnych.. bo masz wyniki pappa a jak wyszlo usg?? wszystko w normach czy cos ich zaniepokoilo??
USG genetyczne wyszło poprawnie.
Żadnych zastrzeżeń.
A miałam je wykonane dwukrotnie, dzień po dniu.
Najpierw prywatnie a następnego dnia z NFZ wraz z testem PAPP-A.
Po prostu mam świadomość, że na dzień dzisiejszy mam tylko 85% pewności, że dziecko jest zdrowe.
Wolę mieć 99% Poza tym sugestia genetyka była taka, by poddać się dalszej diagnostyce.
Także idę za ciosem i robię test.
To moja ostatnia ciąża i chcę mieć komfort psychiczny.
 
reklama
Do góry