reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ahh czyli forum jest totalnie prywatne. Już tam nie ma dostępu nawet jeśli rodzi w październiku. Ciekawe. Tzn. tak z punktu widzenia samego forum, że jasne chronienie prywatności jest na plus na minus nie dopisywanie ludzi, którzy prywatność też chcieli by mieć chronioną i też rozmawiać o różnych rzeczach związanych ze swoimi problemami. No nic. Nie jestem administratorem, ale wydaje mi się, że mija się to z celem ;) No i fajnie jakby moderatorzy - odpowiadali na wiadomości (to tak gdyby, któryś czytał ;))
To nie tak działa,
Wątek prywatny został utworzony z dziewczynami z samego początku co tu pisały już w lutym czy tam pod koniec.
To wcale nie znaczy że nie możecie pisać tu i zrobić sobie wątku zamkniętego doszło sporo nowych dziewczyn nic nie stoi na przeszkodzie żebyście poczeklay jeszcze trochę aż się znowu zbierze większa grupa, zwarta. Wtedy zamknięcie wątek a jeśli nie chcecie wątku prywatnego to ten będzie istnieć zawsze ale z tego co widzę jak tylko na każdym miesiącu zbiera się zwarta grupa to raczej dziewczyny zamykają wątki , potem pojawiają się kolejne na otwartym i potem też one zamykają grupę
 
reklama
Jako moderator Ci odpisze bo ja w sumie zadnych wiadomosci od Was nie dostalam. Sprawa wyglada nastepujaco: milo nam ze chcecie dołączyc, jednakze na poczatku dolaczylysmy to grono ktore bylo od poczatku (wątek z tego co dobrze pamietam został utworzony w marcu) i ponad polowa osob sie nie odzywa, a chcac miec jednak wieksza swbode we wstawianiu fotek itp no niestety ale polowa to obserwatorzy. Dołączylysmy kilka osob ktore pisaly do nas i ani razu nie odezwaly sie na watku prywatnym. To jest spory problem pozniej przy kilkunastu tysiacach postow przesiewac "cichych obserwatorow" a pozniej prosic admina o odlaczenie takich osob zarowno dla nas i dla Admina. Probujemy ogarnac ten bałagan ktory i tak juz sie stworzył....
Wątek otwarty pozostał otwarty. Poki nie ogarnie sie tego bałaganu co powstał w zwiazku z cichymi obserwatorami ciezko mi powiedziec cokolwiek wiecej.

No i super, dziękuję o taką odpowiedź mi chodziło, faktycznie do Ciebie nie pisałam. Pisałam do innej dziewczyny, która pisała o tym, że dołącza osoby do wątków prywatnych i miała przypisany status moderatora. Gdyby jeszcze w wątku poszło info, że lista jest zamknięta - byłoby miło. Wiesz rozumiem, że ten wątek jest otwarty i w ogóle ale mam takie same opory jak pewnie wszystkie te osoby, które na wątku prywatnym się znalazły. Generalnie - nie ma co kruszyć kopii.
Niemniej jednak dzięki, że odpisałaś!
 
Nie ma za co :) i bardzo prosimy tez o zrozumienie , bo jak na 75 osob odzywa sie cos kolo 30 moze ciut wiecej to baaardzo słaba statystyka ;)
No i super, dziękuję o taką odpowiedź mi chodziło, faktycznie do Ciebie nie pisałam. Pisałam do innej dziewczyny, która pisała o tym, że dołącza osoby do wątków prywatnych i miała przypisany status moderatora. Gdyby jeszcze w wątku poszło info, że lista jest zamknięta - byłoby miło. Wiesz rozumiem, że ten wątek jest otwarty i w ogóle ale mam takie same opory jak pewnie wszystkie te osoby, które na wątku prywatnym się znalazły. Generalnie - nie ma co kruszyć kopii.
Niemniej jednak dzięki, że odpisałaś!
 
No i super, dziękuję o taką odpowiedź mi chodziło, faktycznie do Ciebie nie pisałam. Pisałam do innej dziewczyny, która pisała o tym, że dołącza osoby do wątków prywatnych i miała przypisany status moderatora. Gdyby jeszcze w wątku poszło info, że lista jest zamknięta - byłoby miło. Wiesz rozumiem, że ten wątek jest otwarty i w ogóle ale mam takie same opory jak pewnie wszystkie te osoby, które na wątku prywatnym się znalazły. Generalnie - nie ma co kruszyć kopii.
Niemniej jednak dzięki, że odpisałaś!

Ze mna możesz tu popisac:D ja też październikowka a nie wpisalam sie do zamkniętego wątku :D także jakby co to wall jak w dym
 
reklama
Do góry