reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Witam wszystkie przyszle mamy
Jestem tu nowa mam termin na 25.10 nie znam jeszcze plci ani nie czuje ruchów ale mam nadzieje ze to zaraz nastapi. Gorąco pozdrariam 😊
 
Witam wszystkie przyszle mamy
Jestem tu nowa mam termin na 25.10 nie znam jeszcze plci ani nie czuje ruchów ale mam nadzieje ze to zaraz nastapi. Gorąco pozdrariam 😊
Witamy🙂 miło że do nas dołączasz🙂 a jak Twoje samopoczucie? To Twoja pierwsza dzidzia?
 
Dziewczyny a macie tak, że waga Wam się nie zmienia albo tak delikatnie? Mi prawie wcale i się zastanawiam czy wszystko ok. Chyba pójdę na dodatkowe USG, żeby sprawdzić czy z wampirkiem wszystko dobrze. Poza tym przez tego koronawirusa cyrk z położną, szpitalem itd. W Polsce pewnie to samo :/ Nie wiem czy to normalne, ale u mnie było tak: pierwsze USG na potwierdzenie ciąży miałam u ginekologa prywatnie, drugie w szpitalu + krew, 12 maja miałam pierwszy i jak na teraz ostatni wywiad przez telefon z położną, potem skierowała mnie na krew, a 22 maja mam pierwszą wizytę. Nie wiem czy to nie jest dosyć późno. Wiecie...16 tydzień a dopiero poznam prowadzącą ciążę. Przez telefon wydaje się być bardzo miła....z tym, że tutaj to nawet do porodu tyrają w pracy. A teraz mam cały czas młyn w robocie :/ ehhh chyba pójdę prywatnie przed tym polówkowym w szpitalu...nie wiem, może panikuję, ale mam przeczucie, że powinnam.
u mnie tez waga bez zmian, w pierwszej ciazy nie przytylam duzo ale były ruchy chociaz kg w gorę a teraz constans
 
Inna87 oraz Gabi2020 jesteście od początku więc na wasze skrzynki powinny być rozesłane wiadomości z dostępem jeżeli nie macie to was dodamy ale sprawdźcie proszę.

Aleksandra niestety nie mam od Ciebie wiadomości priv ale też napisze do administratorki żeby dodala twój login..
Chwilę to potrwa ale dostaniecie dostęp..
chcialabym do dołączyć do Waszej październikowej grupy. Czytam Was od dawna ale czekałam na wszystkie istotne badania trochę jestem przesądna :) ale synek rośnie termin na 25.X
 
Mi też na ostatniej wizycie tydzień temu lekarz powiedział, że „była mała nadżerka” i że mogę plamić i też po cytologii, że mogę plamić, ale tydzień minął i nic, to chyba dobrze [emoji2372] Nic nie mówił więcej odnośnie tej nadżerki.
Wrócę do tematu nadżerki...czy może ona powodować różowawe , niewielkie plamienia ?
 
reklama
Do góry