reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dzwonili do mnie z przychodni mówiąc, że lekarka rekomenduje odwołanie wizyty. Mam ją w czwartek. Prenatalne 2 kwietnia, ale boję się, że w tej sytuacji się nie odbedzie. I mam teraz dylemat czy iśc na tą wizytę czy zgodzić się na odwołanie, co uważacie ?
Jeśli jest wszystko dobrze, nic Cię nie niepokoi to ja bym z tej wizyty zrezygnowała.Natomiast jeśli odpukac odwolaliby Ci prenatalne to warto bylo by się pokazać U prowadzącego bo to już będzie dość duża przerwa w wizytach.
 
reklama
Jeśli jest wszystko dobrze, nic Cię nie niepokoi to ja bym z tej wizyty zrezygnowała.Natomiast jeśli odpukac odwolaliby Ci prenatalne to warto bylo by się pokazać U prowadzącego bo to już będzie dość duża przerwa w wizytach.
No własnie ja pod kątem tych prenatalnych myślę, że jak odwołaja a teraz nie pójde, to zanim sie zapisze znowu to pewnie minimum 8 tyg bym była bez usg.
 
A jakie były plany na tą wizytę? Taka zwykła kontrolna?
Dzwonili do mnie z przychodni mówiąc, że lekarka rekomenduje odwołanie wizyty. Mam ją w czwartek. Prenatalne 2 kwietnia, ale boję się, że w tej sytuacji się nie odbedzie. I mam teraz dylemat czy iśc na tą wizytę czy zgodzić się na odwołanie, co uważacie ?
 
Tak, mam wszystkie wyniki badań gotowe dla prowadzącej, ja miałam na miesiąc temu plamienia i chciałam żeby też podejrzała czy wszystko ok.
Może wyniki mogłybyście skonsultować telefonicznie? Masz jakieś odchylenia? Co do plamień to nie wiem co Ci doradzić...
Z drugiej strony do prenatalnych zostały Ci już tylko dwa tygodnie, to niewiele.
 
Dzwonili do mnie z przychodni mówiąc, że lekarka rekomenduje odwołanie wizyty. Mam ją w czwartek. Prenatalne 2 kwietnia, ale boję się, że w tej sytuacji się nie odbedzie. I mam teraz dylemat czy iśc na tą wizytę czy zgodzić się na odwołanie, co uważacie ?
Jeżeli ma wizycie będziesz miała robione usg to bym poszła bo nie wiadomo czy prenatalnych nie odwołają
 
Może wyniki mogłybyście skonsultować telefonicznie? Masz jakieś odchylenia? Co do plamień to nie wiem co Ci doradzić...
Z drugiej strony do prenatalnych zostały Ci już tylko dwa tygodnie, to niewiele.
Poza początkiem anemii, wyszły bardzo dobrze, nawet krzywa cukrowa. Nie mogę uwierzyć w to co się na świecie dzieje.
 
Mi odwołali prenatalne w mojej przychodni, potem w enel med gdzie zapisałam się tak by cokolwiek było. Ostatecznie udało mi się zrobić w lux med ale juz bez testu kombinowanego.
 
Hejka ja nie mam kiedy do was zajrzeć ostatnio ale dzwoniłam dzis do mojego lekarza bo w czwartek wizyta potwierdzil ja na szczęście ale zapowiedział, ze z tygodnia na tydzień będzie gorzej i nie jest pewien jak to się potoczy dalej .... Masakra z tym wirusem
 
reklama
Do góry