reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny, można jeszcze dołączyć? Kilka słów o mnie... mam 31 lat i synka prawie dwuletniego. Termin wedlug OM 11.10 a wedlug USG 22.10 także dosyć duza różnica. Prawdopodobnie będzie drugi synuś🙂
 
Cześć dziewczyny 🙂 czy któraś z was miała młodsza ciąże na usg o 5 dni niż z ostatniego dnia miesiączki ? Czy to normalne ? Lekarz mi powiedział,ze dziecko ma złożone nóżki i nie może go całego zmierzyć stad ta różnica . Ale chce was zapytać czy miałyście podobnie . Jestem w 16 tygodniu 2 dniu .
 
Cześć dziewczyny, można jeszcze dołączyć? Kilka słów o mnie... mam 31 lat i synka prawie dwuletniego. Termin wedlug OM 11.10 a wedlug USG 22.10 także dosyć duza różnica. Prawdopodobnie będzie drugi synuś🙂
A powiedz mi prosze jakie mialas objawy.czy zachcianki bo mowisz ze mezczyzni u CB ;)
Czy to sie sprawdza ze jak kobieta nie wymiotuje to bardziej syn ?
 
A powiedz mi prosze jakie mialas objawy.czy zachcianki bo mowisz ze mezczyzni u CB ;)
Czy to sie sprawdza ze jak kobieta nie wymiotuje to bardziej syn ?
U mnie się nie sprawdziło 🙂 byłam pewna że teraz będzie dziewczynka🙂 w pierwszej ciąży nie wymiotowalam tylko mnie mdliło, mogłam jeść praktycznie wszystko, a teraz wymioty parę razy dziennie., nie miałam na nic ochoty, odrzuciło mnie od kawy. Początki całkiem inne a okazało sie że znów chlopczyk
 
Cześć dziewczyny 🙂 czy któraś z was miała młodsza ciąże na usg o 5 dni niż z ostatniego dnia miesiączki ? Czy to normalne ? Lekarz mi powiedział,ze dziecko ma złożone nóżki i nie może go całego zmierzyć stad ta różnica . Ale chce was zapytać czy miałyście podobnie . Jestem w 16 tygodniu 2 dniu .
Ja mam młodszą o 11 dni
 
U mnie się nie sprawdziło 🙂 byłam pewna że teraz będzie dziewczynka🙂 w pierwszej ciąży nie wymiotowalam tylko mnie mdliło, mogłam jeść praktycznie wszystko, a teraz wymioty parę razy dziennie., nie miałam na nic ochoty, odrzuciło mnie od kawy. Początki całkiem inne a okazało sie że znów chlopczyk
Aaaa czyli ja dalej nic nie wiem..kolezanki mowia bedzie chlop bo ja wole mieso pomidorka I tez mnie mdlilo.a jakie migreny. Ale bez wymiotow...a tu o trzeba czekac na wizyte moze cos sie dowiem w koncu. Nie martw sie nastepnym razem bedzie dziewczynka ❤
 
reklama
Mi powiedział lekarz na prenatalnych ale dzidzi dobrze się ułożyło i wszystko bylo widać🙂 o nastepnym narazie nie myśle😀 jeżeli potwierdzi się synek to też super❤
 
Do góry