reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Hej, dziewczyny mogę do Was dołączyć ??;) termin mam na początek października. Mam już jednego synka ma niecałe 3 latka a wg. USG w 17 tyg. będzie drugi synek. Chociaż tak naprawdę cały czas mam przeczucie, że córeczka 🙂 zobaczymy w październiku ;)!
 
reklama
Hej, dziewczyny mogę do Was dołączyć ??;) termin mam na początek października. Mam już jednego synka ma niecałe 3 latka a wg. USG w 17 tyg. będzie drugi synek. Chociaż tak naprawdę cały czas mam przeczucie, że córeczka 🙂 zobaczymy w październiku ;)!
Z tego co czytam I slysze to prawie same chłopy się rodza teraz.hehe. przynajmniej w moim otoczeniu 😀
 
Czy jest oprócz mnie jakaś października mama? U mnie ostatnia @ 24 grudnia więc termin wypada na 1 października. Dziś zrobiłam test, jestem 6-7 dni przed @. Zdziwiło mnie to że wyszły takie mocne krechy. Oczywiście już się stresuje :p
Moja też @ ostatnia 24grudnia hihi i termin na 1 października a na prenatalnych obliczył na 26 września :)
 
16.2 dokladnie jak ja!!! Dzis mialam scan i bedzie dziewczynka[emoji4]
Cześć dziewczyny [emoji846] czy któraś z was miała młodsza ciąże na usg o 5 dni niż z ostatniego dnia miesiączki ? Czy to normalne ? Lekarz mi powiedział,ze dziecko ma złożone nóżki i nie może go całego zmierzyć stad ta różnica . Ale chce was zapytać czy miałyście podobnie . Jestem w 16 tygodniu 2 dniu .
 
U mnie po usg prenatalnym do tylu o 2 dni z 19tego na 17nastego, dzis po usg na okreslenie plci ta sama data co przy ostatnim tez 17nast[emoji3]mysle za rzatko sie zdarza zeby bylo w punkt[emoji16]
Moja też @ ostatnia 24grudnia hihi i termin na 1 października a na prenatalnych obliczył na 26 września :)
 
Mi też lekarze tłumaczyli,ze pierwsza data jest z miesiączki A potem juz wylicza się z USG ze względu na parametry maleństwa;)
Jej, tak dużo z Was zna już płeć. Nasze dziecię na prenatalnych nie chciało się obudzić, lekarz stukał, pukał, kazal isc zjesc snicersa i popic colą i dalej słabo. Wstępnie niby wspomniał,że raczej dziewczynka, choć z obrazu nie był taki pewien.. miesiac pozniej na wizycie lekarka tez jeszcze nie widziała. Dziś mamy 17+6 , mam nadzieję,że na polowkowych już się dowiemy ;)
 
U nas Dziewczynka[emoji3590]wczoraj sie dowiedzielismy, 16.4wc.
Mi też lekarze tłumaczyli,ze pierwsza data jest z miesiączki A potem juz wylicza się z USG ze względu na parametry maleństwa;)
Jej, tak dużo z Was zna już płeć. Nasze dziecię na prenatalnych nie chciało się obudzić, lekarz stukał, pukał, kazal isc zjesc snicersa i popic colą i dalej słabo. Wstępnie niby wspomniał,że raczej dziewczynka, choć z obrazu nie był taki pewien.. miesiac pozniej na wizycie lekarka tez jeszcze nie widziała. Dziś mamy 17+6 , mam nadzieję,że na polowkowych już się dowiemy ;)
 
reklama
Hej, dziewczyny mogę do Was dołączyć ??;) termin mam na początek października. Mam już jednego synka ma niecałe 3 latka a wg. USG w 17 tyg. będzie drugi synek. Chociaż tak naprawdę cały czas mam przeczucie, że córeczka 🙂 zobaczymy w październiku ;)!
Myslisz ze juz sie dzidzia NIE pokaze co chowa miedzy nóżkami? 😋 a tak serio to ciekawe jak to przezywaly kiedys kobiety-gdy o plci dowiadywaly sie po porodzie 🤔 cale 9mies nieswiadomosci omg 🙉
 
Do góry