reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Wymioty i mdlosci mialam do 14tc, teraz mam straszne bole glowy i niestety tak z raz w tygodniu delikatne brazowe plamieni przy wyproznianiu.
To palmienie strasznie mnie martwilo, lekarz wczoraj powiedzial ze nie ma czy sie martwic ze takie drobne plamienie ( u mnie raz lub 2 razy dziennie, nigdy nie trwa wiecej niz jeden dzien) jest calkowicie normalne.
A i tak sie martwie[emoji22]
A masz jakies zachcianki? Albo objawy.typu byly wymioty czy tylko mdlosci?
 
reklama
Myslisz ze juz sie dzidzia NIE pokaze co chowa miedzy nóżkami? 😋 a tak serio to ciekawe jak to przezywaly kiedys kobiety-gdy o plci dowiadywaly sie po porodzie 🤔 cale 9mies nieswiadomosci omg 🙉
Pewnie masz racje 😀 szanse są małe ... Może stad moje przeczucie bo w tej ciąży czuje się zupełnie inaczej niż w ciąży z synkiem ;) i tak cały czas żyłam w przeświadczeniu, że to będzie dziewczynka 🙂 Chociaż medycyna zna nie takie przypadki 🙂 Ale jak Będzie 2 rozrabiaków To tez mega radość 😀!
 
Pewnie masz racje 😀 szanse są małe ... Może stad moje przeczucie bo w tej ciąży czuje się zupełnie inaczej niż w ciąży z synkiem ;) i tak cały czas żyłam w przeświadczeniu, że to będzie dziewczynka 🙂 Chociaż medycyna zna nie takie przypadki 🙂 Ale jak Będzie 2 rozrabiaków To tez mega radość 😀!
Mam tak samo🙂 czuje się zupełnie inaczej niż w ciąży z synkiem i nawet mąż mówił że teraz pewnie będzie dziewczynka, a tu ma być synek❤ wiadomo że jeszcze może się coś zmienić ale lekarz raczej byl przekonany
 
Wymioty i mdlosci mialam do 14tc, teraz mam straszne bole glowy i niestety tak z raz w tygodniu delikatne brazowe plamieni przy wyproznianiu.
To palmienie strasznie mnie martwilo, lekarz wczoraj powiedzial ze nie ma czy sie martwic ze takie drobne plamienie ( u mnie raz lub 2 razy dziennie, nigdy nie trwa wiecej niz jeden dzien) jest calkowicie normalne.
A i tak sie martwie[emoji22]
Ja tez mialam straszne migreny ze musialam zrec apap bo bym chyba umarla z bólu, głowa prawie eksplodowala.bole glowy tez miewam teraz ale moze I to alergia sie odzywa. Ale juz nie tak jak na poczatku.
 
Byle
Pewnie masz racje 😀 szanse są małe ... Może stad moje przeczucie bo w tej ciąży czuje się zupełnie inaczej niż w ciąży z synkiem ;) i tak cały czas żyłam w przeświadczeniu, że to będzie dziewczynka 🙂 Chociaż medycyna zna nie takie przypadki 🙂 Ale jak Będzie 2 rozrabiaków To tez mega radość 😀
 
Pewnie masz racje 😀 szanse są małe ... Może stad moje przeczucie bo w tej ciąży czuje się zupełnie inaczej niż w ciąży z synkiem ;) i tak cały czas żyłam w przeświadczeniu, że to będzie dziewczynka 🙂 Chociaż medycyna zna nie takie przypadki 🙂 Ale jak Będzie 2 rozrabiaków To tez mega radość 😀!
Byle by zdrowe 😀 a chlopaki sie dogadaja za to szybciej niż brat z siostra.
 
Cześć dziewczyny. Najwyższa pora już wrócić na forum baby boom 😊
Po prawie 3 latach starań i walki o zdrowie udało się w końcu i aktualnie jestem w 17tc. W domu biega i rozrabia starsza siostra już 7 letnia 😉
Witam się z wami serdecznie i mam nadzieję poznać tutaj super ludzi jak to miało miejsce podczas pierwszej ciąży, z którymi utrzymujemy kontakt do dzisiaj 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny. Najwyższa pora już wrócić na forum baby boom 😊
Po prawie 3 latach starań i walki o zdrowie udało się w końcu i aktualnie jestem w 17tc. W domu biega i rozrabia starsza siostra już 7 letnia 😉
Witam się z wami serdecznie i mam nadzieję poznać tutaj super ludzi jak to miało miejsce podczas pierwszej ciąży, z którymi utrzymujemy kontakt do dzisiaj 😊
Witaj 😊 cieszę się z tobą 😊
 
Do góry