reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

reklama
Ciężko mi pomoc, ponieważ ja mam położną z polecenia... Boże nawet nazwiska nie pamietam 😣 muszę się w sumie odezwać do niej..
Tak czy siak.. szukała bym na forum i przegrzebała internety. Najwazniejsze są opinie dziewczyn a nie jakieś cudowne opisy, także fora będą najlepsze. Możesz nawet założyć wątek może dziewczyny polecą kogoś z twojej okolicy. 😉
O a właśnie, bo do położnej w tych czasach trzeba się zgłosić już na początku ciąży chyba, ja rodziłam w 2012 to tego nie było, a teraz wiem, że trzeba mieć jakiś papierek chyba od niej?
 
Dziewczyny, wy już w ciuchach ciążowych, chyba wszystkie szczuplutkie jesteście, ja to mam beboszek, nigdy po ciąży nie udało mi się go stracić, więc teraz mam troszkę nadmiaru😂 więc póki co chodzę w normalnych jeansach, ja już w porównaniu z waszymi zdjęciami to tak wyglądałam przed ciaza i nic się narazie nie zmieniło, na szczęście, ciekawe tylko na jak długo😉
 
Trzeba mieć swoją położona???
Muszę do szwagierki napisać, ona rodziła w czerwcu i już w ciąży chodziła do tej położnej na zajęcia co później przychodzi do matki i dziecka na kontrolę po porodzie bo musiała mieć papierek, że jest pod opieką położnej, choć nigdy się nie interesowałam czy to w całej Polsce jest
 
reklama
@Mooni89 o to u mnie identycznie jak u Ciebie, brzuch przed ciąża jak u niektórych dziewczyn w końcówce ciąży, także u mnie na razie nic się nie zmieniło. W ciągu ostatniego roku bardzo dużo przytyłam więc mam nadzieję że teraz w ciąży nie przybedzie mi za dużo bo będę się turlać chyba. I na razie też chodze normalnie w swoich ubraniach.
Nie wiem jak to teraz jest z położna, parę lat jak miałam wizytę to najpierw szło się do położnej, ona ważyła mierzyła itp, później po porodzie była parę razy w domu i tyle.
 
Do góry