reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Przez ciebie moj stary ma kurs do biedry po ser i żurawinę 😃😃
Haha :-D mój mąż stety - niestety w pracy, toteż jestem do wieczora ze swoimi zachciankami skazana na siebie 💪 ostatnio znalazłam w nowo odkrytym warzywniaku takie małe, pyszne ogóreczki małosolne, kupiłam dosłownie kilka sztuk, bo były droższe niż zloto, ale od tego czasu cały czas myślę o tym, że muszę kupić ogóry gruntowe i sama sobie zrobię małosolne. Problem polega na tym, że ostatnio się tak kiepsko czuję, że nie dolezę tam teraz 😁 a to jedyny warzywniak, gdzie widziałam dobrze wyglądające ogórasy gruntowe. Szkoda, że uber nie robi zakupów w warzywniaku, haha
 
reklama
Kurczę jak będę wracać z wizyty to chyba kupię sobie Turka i świeża bułe haha taka ochotę narobiliście 😃
Wizytuje o 18 i już stresik łapie 😛 dziś 9+4 a objawy nie ustępują wręcz się nasilają mdłości i to szczególnie wieczorem 🤢cycki dalej bola jak szalone szczególnie jak w nocy przekręcę się na brzuch i wstaje to grr ciągną mnie aż do ziemi z bólu haha
 
Kurczę jak będę wracać z wizyty to chyba kupię sobie Turka i świeża bułe haha taka ochotę narobiliście 😃
Wizytuje o 18 i już stresik łapie 😛 dziś 9+4 a objawy nie ustępują wręcz się nasilają mdłości i to szczególnie wieczorem 🤢cycki dalej bola jak szalone szczególnie jak w nocy przekręcę się na brzuch i wstaje to grr ciągną mnie aż do ziemi z bólu haha
Haha to pokazuje jak się kobiet nie da zadowolić. Ja to Ci zazdroszczę ;) - panikuję, bo właśnie nie mam paraktycznie żadnych objawów!
 
Haha to pokazuje jak się kobiet nie da zadowolić. Ja to Ci zazdroszczę ;) - panikuję, bo właśnie nie mam paraktycznie żadnych objawów!
Ja już przeszłam przez wszystkie chyba 🤣 mdłości od 4 tyg i okropne zatwardzenia 😛 potem zgaga,wymioty,ból pleców haha da się przeżyć. Jak danego dnia czuje się za dobrze to każe swojemu się ścisnąć za cycka czy na pewno mnie boli 😂
Na szczęście od samego początku siedzę na L4 i dziś znowu poproszę o przedłużenie 😀
 
Tarczycówki, powiedzcie mi, na jakim poziomie trzymacie teraz TSH? Miałam 2 z hakiem i dostałam zwiększoną dawkę Euthyroxu. Teraz będę chciała trzymać w okolicy 1 :)
Ja miałam wynik prawie 2, przed ciąża zawsze miałam Ok. 0,5 do 1. Lekarz zwiększył mi dawkę z 50 na 75 letroxu. Kolejne sprawdzenie mam za dwa tygodnie i pod koniec marca wizyta u endo :)
 
Nic na razie nie biorę, jutro mam wizytę usg i bede zadawać milion pytań. Ja mialam za pierwszym badaniem 30, po tygodniu 24. Lekarza mnie uspokoił, że to rośnie skokowo, są wyrzuty co chyba mniej wiecej 2 godz. no i jak trafisz taki wynik... powiedzial, tak jak wspomnialam, ze odchodzi sie od badania progestreonu (pewnie bez potrzeby wskazan lekarzy i kilku badan porownawczych). U mnie to bywa różnie mam tak i tak, a czasami w ogóle... Jutro będę go pytać o milion spraw aż będzie miał mnie dosyć (to na szczęscie złoty człowiek na wszystkie mojego bojenia się i bolączki życia ;) ) i mogę dać Ci znać co dokładnie mówił jeszcze w związku z progesteronem. Podejrzewam, że ważniejsze jest badanie lekarza (i np. sprawdzenie szyjki) niż krwii wtym przypadku.
Ok. Możesz po wizycie podzielić się tym co mówił lekarz. A jaki obserwujesz u siebie śluz?
 
Ja się dziś rozmarzyłam o takim ciepłym camembercie w panierce z sosem żurawinowym - coś pięknego 😁 swego czasu w delegacjach tylko to jadłam na kolację, piękne czasy 😁
Ale, jak wiemy, wszelkie pleśniowe są niewskazane w ciąży, dlatego na marzeniach się skończyło 😛 teraz sobie leżę i dalej wegetuję, po co ma mi być normalnie 😁
A ser Halloumi? Z koziego mleka? :) Grecki, z patelni idealny :D
 
reklama
Do góry