reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

nigdzie nie napisałam że należy robić 3-4 usg czytaj ze zrozumieniem :)
Napisałam co 3-4 tyg wystarczy w odpowiedź na to jako ktos pisał o robieniu usg co 2 tyg. 'zaleca się' w kontekście tego żeby nie latać co tydzien na usg.
Zeby nie było że jestem jakaś zadziorna tylko twoja wypowiedź może wprowadzić w panikę ciężarne nie mieszkające w Polsce bo standardy są troche inne w UK były 2 usg to samo w Norwegii

P.S Ja pease &love 😃
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale dziś produkujecie. Ja prawie cały dzień po za domem więc nawet nie miałam kiedy czytać. Pochwalę się tylko że byłam dziś na wizycie u innego ginekologa który będzie prowadzić ciążę i widziałam dziś serduszko. Wszytslo jest ok. Zmierzył mi też długość szyjki bo mówiłam mu że martwi mnie to że jest nisko. Powiedział że położenie szyjki może być różne u różnych kobiet i mogą mieć na to wpływ różne czyniki jak chociażby ilość porodów, waga dzieci, rodzą porodu i wiele innych. Ale powiedział że skoro mnie to martwi to sprawdzi i mówił że faktycznie jest nisko ale nie ma się czym martwić bo ważne jest by była długa i jest długa na 3cm jak dobrze pamiętam. Także mnie uspokoił.
 
Zeby nie było że jestem jakaś zadziorna tylko twoja wypowiedź może wprowadzić w panikę ciężarne nie mieszkające w Polsce bo standardy są troche inne w UK były 2 usg to samo w Norwegii

P.S Ja pease &love 😃

Absolutnie nie miałam na celu wprowadzać paniki :)

Mamy wyjaśnione i jest spokój 😁
Walki nie będzie 😂😂😂
 
Ale dziś produkujecie. Ja prawie cały dzień po za domem więc nawet nie miałam kiedy czytać. Pochwalę się tylko że byłam dziś na wizycie u innego ginekologa który będzie prowadzić ciążę i widziałam dziś serduszko. Wszytslo jest ok. Zmierzył mi też długość szyjki bo mówiłam mu że martwi mnie to że jest nisko. Powiedział że położenie szyjki może być różne u różnych kobiet i mogą mieć na to wpływ różne czyniki jak chociażby ilość porodów, waga dzieci, rodzą porodu i wiele innych. Ale powiedział że skoro mnie to martwi to sprawdzi i mówił że faktycznie jest nisko ale nie ma się czym martwić bo ważne jest by była długa i jest długa na 3cm jak dobrze pamiętam. Także mnie uspokoił.
No i super, można spać spokojnie :)
Ja jutro wreszcie mam wizytę! I z tego co pamiętam to nie tylko ja :) beta będzie jutro w okolicy 24000 więc musi być widać zarodek, nie ma innej opcji!
 
Już kiedyś zadawałam to pytanie ale żadna nie odpisała co z kwasami w kosmetykach wiem że nie wolno ale są takie które można w niskich stężeniach przeraża mnie nie używanie kwasów tyle czasu jak tu się przygotować na wiosnę. Jest któraś obeznana w temacie??
 
Absolutnie nie miałam na celu wprowadzać paniki :)

Mamy wyjaśnione i jest spokój 😁
Walki nie będzie 😂😂😂
Z ta walka mnie rozbroiłaś walka bez walki 😃😃😃😃
Ueee :D poczekam sobie do drugiego trymestru 🤪😏

Zaczną boleć nogi, zaczną boleć cycki. Komuś na pewno pęknie żyłka piedząco myśląca.

A tak serio :D dobrze, że u nas tak spokojnie. Nie miło się siedzi na gr jak są walki w kisielu :p
 
Ueee :D poczekam sobie do drugiego trymestru 🤪😏

Zaczną boleć nogi, zaczną boleć cycki. Komuś na pewno pęknie żyłka piedząco myśląca.

A tak serio :D dobrze, że u nas tak spokojnie. Nie miło się siedzi na gr jak są walki w kisielu :p
Ja bym nie pogardziła męskimi zadkami walczącymi w kisielu 😃😃
 
No i super, można spać spokojnie :)
Ja jutro wreszcie mam wizytę! I z tego co pamiętam to nie tylko ja :) beta będzie jutro w okolicy 24000 więc musi być widać zarodek, nie ma innej opcji!

O której masz wizytę? Ja po 15 [emoji51][emoji51] [emoji85] jestem z siebie dumna, dotrwałam bez przekładania wizyty na wcześniejszy termin [emoji28][emoji28]
 
reklama
A jaką marke polecasz? Tak z czystej ciekawosci. Pamietam, ze brat mial taki problem ze swoja corka. Odparzenia byly takie, ze jakims dziwnym niebieskim plynem musieli to smarowac / przecierac. Nie pamietam co to bylo. Oni stosowali pieluszki z Biedry, Dada czy jakos tak

Tak, jak pisały dziewczyny, to co u jednego dziecka się sprawdzi, u drugiego nie 😉

Mój synek używa pampersów z włókna bambusowego. Bambiboo lub Bambo Nature. Ja na początek kupiłam pieluszki 2-4kg, ale wiedziałam, że będę miała mniejsze dzieciątko. Obstawiałam ok 3kg, a urodził się o wadze 2520g 🙈 Także przez miesiąc byliśmy na rozmiarze 1-3 kg 😜

Co mogę polecić, to przemywanie pupy gazikami z wodą 😉
 
Do góry