reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2021

Hej dziewczyny, przy niedzieli pragnę życzyć super dnia, mimo że u mnie na Śląsku jest chyba -10😭
Wymioty u mnie minęły w 100% i nie wiem czy sie cieszyć bo mdłości wieczorne są 100% gorsze, ból piersi też czasami znika, a czasami sie pojawia, ponoć bardzo przypomina to ciąże mojej mamy🤷🏻‍♀️ Na początku byłam poschizowana, że nic nie boli, ale po 1 dniu minęło ze zdwojoną siłą i teraz tak naprzemiennie jest😂 dzisiaj już 8+3, wizyta kontrolna 25.02! Dodatkowo, znowu zaczęły wyrzynać mi sie 8, dwie na raz po prawej stronie, więc ból promieniuje do gardła, ale daje radę, mniej jem😂 co przy ostatnim obżarstwie jalapeño burgerów moze i dobrze. Jeszcze raz miłej niedzieli! ❤️
wspolczuje 8. ja do dzis zabkuje. Po ciazy ruszyla lewa dolna 8. Zaden chirurg nie chce tego ruszac bo to zeby zatrzymane wrosniene w 7 i korzen trojdzielny. Powiedzial mi chirurg zebym tego nie ruszala jesli stany zapalne nie beda sie powtarzac.
 
reklama
wspolczuje 8. ja do dzis zabkuje. Po ciazy ruszyla lewa dolna 8. Zaden chirurg nie chce tego ruszac bo to zeby zatrzymane wrosniene w 7 i korzen trojdzielny. Powiedzial mi chirurg zebym tego nie ruszala jesli stany zapalne nie beda sie powtarzac.
Ja mam jedną już usuniętą, jedna wcale nie wychodzi no i teraz obie naraz chcą do końca, 6 miesięcy temu wyszły obie na max 30% 😭
 
Ja mam jedną już usuniętą, jedna wcale nie wychodzi no i teraz obie naraz chcą do końca, 6 miesięcy temu wyszły obie na max 30% 😭
Ja mam jedną ósemkę która sobie leży bokiem 😂 moja stomatolog mówiła że dopóki nie boli i nic się nie dzieje nie będziemy ruszać, ale jak zacznie to trzeba usunąć chirurgicznie bo trzeba będzie ciąć dziąsło. Także mam nadzieję że będzie tam sobie grzecznie leżeć jeszcze wiele lat 🙈
 
Ja mam jedną ósemkę która sobie leży bokiem 😂 moja stomatolog mówiła że dopóki nie boli i nic się nie dzieje nie będziemy ruszać, ale jak zacznie to trzeba usunąć chirurgicznie bo trzeba będzie ciąć dziąsło. Także mam nadzieję że będzie tam sobie grzecznie leżeć jeszcze wiele lat 🙈
Ja właśnie miałam tak usuwaną, co najgorsze? Nie czułam nic, ale słyszałam wszystko, po ciąży chce sie pozbyc tej dwójki co teraz mnie męczy i zastanawiam sie nad narkozą. Najgorszy był ten dźwięk i ból, który trwał jakoś tydzień😭
 
Ja mam jedną ósemkę która sobie leży bokiem 😂 moja stomatolog mówiła że dopóki nie boli i nic się nie dzieje nie będziemy ruszać, ale jak zacznie to trzeba usunąć chirurgicznie bo trzeba będzie ciąć dziąsło. Także mam nadzieję że będzie tam sobie grzecznie leżeć jeszcze wiele lat 🙈
Moja mnie cisnie o wyrwanie ale co mi to da :D nie chce prostowac zebow. I tak mam bardzo powazna wade zgryzu, ale mi to nie przeszkadza. Moje zeby sie zapadly juz jak mialam 9 lat. Troche moj zgryz przypomnina szczeke psa czy kota a nie czlowieka. Jest bardzo waski i gleboki. :D ostatnio jakas dentyska byla w szoku bo pierwszy raz widziala cos takiego. Zwykle ludziom zeby nachodza na siebie a ja mam idealnie proste tylko boki sie zapadly. Nie wiem po co mam ruszac te 8 skoro chirugr mowi ze u mnie to niebezpieczne. Moge stracic czucie w twarzy.
 
Ja właśnie miałam tak usuwaną, co najgorsze? Nie czułam nic, ale słyszałam wszystko, po ciąży chce sie pozbyc tej dwójki co teraz mnie męczy i zastanawiam sie nad narkozą. Najgorszy był ten dźwięk i ból, który trwał jakoś tydzień😭
Moja matka ma lepsze zeby ode mnie. Mniej zrasniete z 7 i wygryzione. Mowi ze bolalo okorpinie. Chirurg dokladal i dokladla znieczulenia a ona i tak czula bol. Wrocila zryczana. Chirurg az zapocony. Zabieg trwal 4h a ona dochodzila do siebie 2 tyg. XD takze sama nie wiem... z jestej strony naczytalam sie jakie zatrzymane zeby sa zle i szkodliwe a z drugiej.
 
Na razie dzielnie bez paracetamolu, ale dzisiaj Mąż pobolewa bo na obiad tylko rosół, musi pocierpieć ze mną. 😂
Gdyby same zęby bolały to pół biedy, najgorzej że ten ból promieniuje🤷🏻‍♀️
WIem. Jak mi sie ropien zrobil w czerwcu to okropnie mnie bolal migdal i az ucho. Najgorsze bylo to ze zaczela sie sramdemia i zaden dentysta nie chcial mnie przyjac a rope to mialam az do 6. Wielkie zolte dziaslo, a CI mi oferowali termin na wrzesien! takie rozmowy powinno sie nagrywac zglaszac i Ci ludzie za odmowe udzielenia pierwszej pomocy powinni isc siedziec. :D i to jeszcze nie chcialam na nfz.
 
reklama
Moja mnie cisnie o wyrwanie ale co mi to da :D nie chce prostowac zebow. I tak mam bardzo powazna wade zgryzu, ale mi to nie przeszkadza. Moje zeby sie zapadly juz jak mialam 9 lat. Troche moj zgryz przypomnina szczeke psa czy kota a nie czlowieka. Jest bardzo waski i gleboki. :D ostatnio jakas dentyska byla w szoku bo pierwszy raz widziala cos takiego. Zwykle ludziom zeby nachodza na siebie a ja mam idealnie proste tylko boki sie zapadly. Nie wiem po co mam ruszac te 8 skoro chirugr mowi ze u mnie to niebezpieczne. Moge stracic czucie w twarzy.
Moja szwagierka tak ma z dolną częścią, do 4-rek jest super, reszta jest do środka jakby zapadnieta, aktualnie na aprat, a później implanty 7 są w planie, okazało sie, że u niej to wina źle rozwiniętych 7 i 8, wiec 8 do wywalenia i 7 też muszą być naprawione, ale do końca sie nie znam. Tak czy siak, też jakiś lekarz powiedział jej, że może stracić czucie w twarzy jeżeli coś ruszy, a na prześwietleniu okazało sie, ze 7 uciskają jakiś nerw, który powoduje u niej ciągłe migreny i dopiero gdzieś w Krakowie znalazła jakiegoś lekarza, który jej pomógł, już po 6 msc z aparatem głowa ją nie boli🤷🏻‍♀️
 
Do góry